“Smaczne śniadania.”

Bułkę przez Bibułkę
Nr 33 wśród 3 463 Restauracje (Warszawa)

Ze względu na bardzo bliskie położenie obok mojej pracy zaglądam systematycznie na śniadania. Polecam bajgle, jajecznicę z bekonem. Świeży sok oraz kawa także godne polecenia. Czasami trochę długi czas oczekiwania.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Karolina P

Zrecenzowano 4 marca 2019

Bardzo często tu uczęszczam ze znajomymi. Uwielbiam menu śniadaniowe, w szczególności bajgle. Przystawka do wina - skradła moje serce. Happy hours też ciekawa sprawa. Super ceny, klimat, a do tego smacznie, tylko siedzieć i siedzieć :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, zuzannamatysiak
Zrecenzowano 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze śniadanie ever !!! Obsługa jedzenie jakość na 5 zróżnicowane zdrowe i mniej zdrowe śniadania i nie tylko. Pyszny miód nutella oraz cudowny crossant jak w Paryżu.

Dziękujemy, Cruiser208171
Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bogate menu, wszystko bardzo smaczne i dobra kawa. Jak na duży ruch szybka obsługa. Jednak po wejściu do lokalu trzeba było długo oczekiwać na wskazanie stolika - kelnerki zdawały się nas nie widzieć i nie informowały o czasie oczekiwania.

Dziękujemy, elalorenz
Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w Bułce na śniadaniu już drugi raz i po raz drugi się nie zawiodłem! Super muzyczka, niezależnie gdzie usiądziesz jest przytulnie. Wszystko ładnie podane i co najważniejsze-bardzo smaczne! Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, Koval0119

Bułkę przez Bibułkę — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bułkę przez Bibułkę? Podziel się wrażeniami!