“Niestety, bez szału.”
Tapas Gastrobar — recenzja

Tapas Gastrobar
Zamów online
Nr 190 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Wczoraj razem z czwórką znajomych wybraliśmy się na kolację do tej restauracji.
Zamówiliśmy sałatkę ceasar z grzankami, vegeburgera, pork ribs i dwa razy kalmara.
Niestety, sałatka przyszła jako pierwsza, potem grzanki, po paru minutach burger, znów po kilku minutach żeberka i po jakimś czasie kalmary. Czekaliśmy z jedzeniem aż ostatnia osoba dostanie swoje danie to było niefajne.
Nie rozumiem jak odstęp czasowy pomiędzy wydaniem pierwszego dania do ostatniego może być tak duży ( około 15 minut ).
Z tego co twierdzą moi goście, jedzenie im smakowało. Niestety mój vegeburger był typową bezsmakową papką w bułce. żałuje, tym bardziej bo zostawiliśmy tam prawie 350zł a po zapłaceniu rachunku nikt nawet się z nami nie pożegnał- rzeczywiście, istny hiszpański klimat .. :/

Jest masę knajp w Warszawie, które w tych cenach serwują lepiej i smaczniej.

Dziękujemy, piotrochocinski2

Weszlismy na chwilke zeby wypic kawe. Kawa byyla bardzo dobra. Moj znajomy probowal cos zjesc. Wiekszosc bylatlusta i ciezka.Obsluga przemila.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jesteśmy świeżo po wizycie w TAPAS gastrobar. Zaczęliśmy dość nietypowo - od podwójnego espresso, które okazało się rewelacyjne - dawno nie piliśmy tak dobrego.
Przechodząc do jedzenia - postawiliśmy na tapas combo premium, czyli swoisty przekrój tapasów. Na tę pozycję składają się panierowane kalmary, krokieciki (Jamón i bechamel), krewetki z czosnkiem i Jamón, chorizo duszone w białym winie oraz prosta coca (możemy ją nazwać „hiszpańską pizza”, ale naszym zdaniem, tej z Tapas Gastrobaru, bliżej do czegoś na wzór podpłomyka).
Od razu musimy powiedzieć, że całość oceniamy bardzo wysoko, mimo lekkich niedociągnięć (naprawdę lekkich). Najlepsze wg nas były krokieciki i kalmary. Krokieciki były przepyszne - chrupiąca, smaczna panierka, świetny kremowy środek. Kalmary - rewelacja, idealnie zrobione, sprężyste, lekko miękkie, lepszych w Warszawie i chyba ogólnie - w Polsce nie jedliśmy. Bardzo pozytywnie oceniamy również krewetki oraz cocę. Najsłabiej wypadło chorizo, ale i tak nie było większej tragedii.
Na deser wzięliśmy churros w towarzystwie czekolady. Wow, to było ekstra. Churros z zewnątrz chrupiące, w środku miękkie, puszyste. Ich słodycz pięknie się uzupełniała w połączeniu z lekko wytrawną, ciepłą czekoladą. Te churros można stawiać spokojnie w jednym rzędzie z tymi, które dostaniecie w Hiszpanii, czy Meksyku.

Naszą pierwszą wizytę w Tapas Gastrobar zaliczamy do tych bardzo udanych. Na bank będziemy wracać (następnym razem musimy spróbować dań głównych). Szczerze polecamy

Dziękujemy, foodnest_review
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem na biznesowej kolacji. Mają jedno piwo hiszpańskie, to akurat na plus, przekąski mocno topione w tłuszczu i panierce, dość tłuste, co zabija smak np. Papryczek jalapeno. Klimat też nie przypomina hiszpańskiego w mojej ocenie, a byłem wiele razy, natomiast bardzo miła i uśmiechnięta a zarazem zaangażowana obsługa.

Dziękujemy, lukaszk119
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Byliśmy tam ze znajomymi na finale Ligi Mistrzów.
Minusy : słaba organizacja , jedna wspólna toaleta , wysokie ceny, fatalne jedzenie.
Plusów ciężko się doszukiwać niestety :(

Miejsce raczej na piwo bo jedzenie nie warte nawet kilku zł.

Dziękujemy, Marcin P

Tapas Gastrobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tapas Gastrobar? Podziel się wrażeniami!