“Nie polecam. Średnie jedzenie, słaba obsluga”

Wabu Sushi & Japanese Tapas
Zamów online
Nr 62 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odradzam. Miejsce fajnie położone, ale jakość jedzenia i obsługi (!) naprawdę słaba. Ryż w miseczce podany przypalony, widać, ze odrywamy z dna garnka. Tiramisu za 25 zł z suchym jak wiór biszkoptem. Wśród podawanych naczyń filiżanka z odlupanym uchem jak w stołówce szkolnej. O domawiany napój, łyżeczkę czy sprzątnięcie stolika trzeba prosić kilka razy. Na koniec okazuje się, ze już od 4 osób napiwek 10 proc doliczany jest do każdego rachunku! Pewnie dlatego mieliśmy poczucie, ze kelner nie był zbyt zainteresowany gośćmi. Napiwek i tak wleci..

Dziękujemy, norbert45
  • Więcej języków

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Po jakimś czasie ponownie odwiedziłem Wabu Sushi Bar. Wszystko w dalszym ciągu jest na wysokim poziomie,sushi rewelacyjne polecam

Dziękujemy, Darek M
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niebo w gębie! Wyszukane kombinacje, kuchnia fusion. Klasyczne sushi tez super. Wszystko było cudne zarazem. Obsługa bardzo miła. Duży wybór napojów. Polecam

Dziękujemy, 39agnieszkag
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Jedzonko pyszne, obsługa miła, sushi pyszne. Cena odpowiednia do jakości może tylko ceny za lemoniadę przesadzone.Napiwek jest wliczony do rachunku.

Dziękujemy, Prekursor P
Zrecenzowano 24 maja 2019

Sushi jest bardzo dobre za każdym razem.Sam lokal ładnie urządzony,a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MateuszSielski

Wabu Sushi & Japanese Tapas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wabu Sushi & Japanese Tapas? Podziel się wrażeniami!