“niestety slabo”
Restauracja Słoik — recenzja

Restauracja Słoik
Nr 209 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Inspiracją do powstania naszej restauracji jest pasja do kuchni polskiej. W poszukiwaniu nowych wrażeń kulinarnych stworzyliśmy miejsce, gdzie serwujemy dania w nowatorskim wydaniu, oparte na naturalnych regionalnych produktach. Menu restauracji to sprawdzone receptury dla smakoszy, ale również tych, którzy lubią to co tradycyjne. Pełne charakteru wnętrze ma na celu poczuć nieskrępowaną atmosferę. To miejsce dla Was! Nasz koktajl bar to nie tylko miejsce, gdzie znajdziecie autorskie koktajle, polskie piwa, bogaty wybór win i alkoholi, ale przede wszystkim przestrzeń służąca wymianie myśli i doświadczeń ;) Dodatkowo tworzymy własne weki, które podkreślają naszą autorską kuchnię. Do kupienia w restauracji.

margarita zamówiona wczoraj w promocji nie miala nic wspolnego z margaritá jako drinkiem. Po szybkim zamówieniu, upsellingu ze strony kelnera na podwojny drink i przyniesieniu drinkow dostalismy informację że to jej brzoskiniowa wersja... Nigdzie w menu takiej wersji i inforamacji o tym nie bylo... Sama promocja to tylko naciaganie klientów - czyli jak zaplaciles 12 zl w promocji to dostaniesz wlasnie cos takiego margaritopodobnego za dychę . Nie umywa się do drinków które mozna zamowic w dobrych barach na miescie. NIe polecam. Nie wróce tam z własnej woli na pewno. Na drinka to na pewno gdzie indziej. Jedzenia nie probowalem.

Dziękujemy, schabelsky

Podczas pobytu w Warszawie jedlismy dwukrotnie w Sloiku, i dwukrotnie bylo bardzo pysznie. Fajna poniedzialkowa promocja na burgery i drinki- az sie wychodzic nie chce :). Burger troche slony, jednak dobrze zgrane dodatki (jadlam tego z pieczarkami) zbalansowaly smak miesa. Pyszne drinki ktore mimo promocyjnej ceny nie sa rozwodnione. Fajna opcja z rodzinnymi niedzielami.
Bede polecac znajomym, jest to naprawde fajne miejsce w dobrej lokalizacji, z przemila obsluga. Zapraszamy do otwarcia sie w 3miescie! :D

Dziękujemy, Jadzinex
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BartoszG643, Kierownik, Restauracja SłoikOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i wysoką ocenę. Cieszymy się, że Państwu u nas smakowało i że mieliśmy przyjemność gościć Państwa aż dwukrotnie :) Czekamy na kolejne odwiedziny.

Ciekawe miejsce z oryginalnym wystrojem. Będąc w Warszawie skorzystałam z ofert lunchowej, było smacznie, trochę jak w domu, jednak nie są to jakieś wyżyny kulinarne.

Dziękujemy, ka_dagma
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z dobrymi śniadaniami, duży wybór oraz niskie ceny.Sposób podania bardzo oryginalny i spójny z całą restauracją.Lokalizacja w samym centrum Warszawy.Obsługa miła i sprawnie wszystko załatwia

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Fajne miejsce do zorganizowania spotkania po pracy. Bardzo smaczne pierogi oraz przemiła obsługa. Polecam

Dziękujemy, Smolaaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BartoszG643, Kierownik, Restauracja SłoikOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Bardzo nam miło, dziękujemy za tak wysoką ocenę i pozytywną recenzję. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy w Słoiku :)

Restauracja Słoik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Słoik? Podziel się wrażeniami!