Warszawa

“Przeciętne jedzenie w stolicy ”
Restauracja Słoik — recenzja

Restauracja Słoik
Nr 211 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Inspiracją do powstania naszej restauracji jest pasja do kuchni polskiej. W poszukiwaniu nowych wrażeń kulinarnych stworzyliśmy miejsce, gdzie serwujemy dania w nowatorskim wydaniu, oparte na naturalnych regionalnych produktach. Menu restauracji to sprawdzone receptury dla smakoszy, ale również tych, którzy lubią to co tradycyjne. Pełne charakteru wnętrze ma na celu poczuć nieskrępowaną atmosferę. To miejsce dla Was! Nasz koktajl bar to nie tylko miejsce, gdzie znajdziecie autorskie koktajle, polskie piwa, bogaty wybór win i alkoholi, ale przede wszystkim przestrzeń służąca wymianie myśli i doświadczeń ;) Dodatkowo tworzymy własne weki, które podkreślają naszą autorską kuchnię. Do kupienia w restauracji.
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce z oryginalnym wystrojem. Będąc w Warszawie skorzystałam z ofert lunchowej, było smacznie, trochę jak w domu, jednak nie są to jakieś wyżyny kulinarne.

Dziękujemy, ka_dagma

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z dobrymi śniadaniami, duży wybór oraz niskie ceny.Sposób podania bardzo oryginalny i spójny z całą restauracją.Lokalizacja w samym centrum Warszawy.Obsługa miła i sprawnie wszystko załatwia

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Fajne miejsce do zorganizowania spotkania po pracy. Bardzo smaczne pierogi oraz przemiła obsługa. Polecam

Dziękujemy, Smolaaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BartoszG643, Kierownik, Restauracja SłoikOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Bardzo nam miło, dziękujemy za tak wysoką ocenę i pozytywną recenzję. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy w Słoiku :)

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W naszym wypadku bylo to Śniadanie za złotówkę do kawy. Cena wspaniała, śniadanie z kawą, na dwie osoby kosztowało nas 26zl.
Jajecznica, kiełbaska, pajda pysznego, ciemnego pieczywa, do tego warzywa i smażony pomidor. Wszystko ciekawie podane, w miłej atmosferze.
Nie było to może śniadanie mistrzów, ale za tą cenę polecam.

Dziękujemy, Drozd-monika1

Pani Moniko, bardzo dziękujemy za wizytę i za tak wysoką ocenę. Cieszymy się, że smakowało Pani nasze śniadanie, teraz zapraszamy na lunch - zupa, danie główne i deser w cenie 19,90zł :)

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na śniadaniu, bardzo dobre jedzenie, dania dosyć wyszukane ale nie przesadzone a do tego ciekawie podane. Ceny jak na Warszawę normalne, za to fajna lokalizacja bo blisko centrum oraz dworca. Wystrój świetny a w tygodniu możliwość zjedzenia śniadania za 1 zł przy zakupie kawy

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, jardeley

Bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę i miłe słowa. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy.

Restauracja Słoik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Słoik? Podziel się wrażeniami!