“Pyszna tajska kuchnia”
Tuk Tuk — recenzja

Tuk Tuk
Zamów online
Nr 634 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Tajska
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne tajskie jedzenie, zupa tom yum przepyszna. Ceny przyzwoite, pasujące do jakości jedzenia. Obsługa miła i uśmiechnięta, lokal w środku ładny, restauracja dobrze zlokalizowana. Polecam każdemu :)

Dziękujemy, kaczmareek

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim bardzo dużym plusem jest to, ze mimo ze restauracja nie jest stricte wegetariańska posiada bardzo dużo dań wegetariańskich w karcie. Moje danie było duże, a przede wszystkim syte. Czas oczekiwania przeciętny około 10-20 minut. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, 70wojteks
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Uwielbiam tą kuchnię więc wybrałam się do niej z koleżanką . Prawdziwa uczta dla podniebienia . Wspaniale róznorodne jedzenie . Przepyszne Black Pepper krewetkami , zupy , makarony palce lizać . Gor,aco polecam i na pewno tam wrócę . Polecam na wyjścia ze znajomymi jak i z rodziną bo każdy znajdzie coś dla siebie .

Dziękujemy, AleksandraG478
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo dobre dania kuchni tajskiej. Moim faworytem w menu jest pad thai i zupa wonton. Dodatkowym atutem jest lokalizacja przy pięknym pl. Zbawiciela. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Polecam

Dziękujemy, corkar2019
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nadszedł ten czas aby przekonać się do nowego smaku. Wizyta w Tuk Tuk okazała się strzałem w 10 :) Wszystkie podawane dania widniejące na stolikach osób już spożywających zachęcały kolorystyką... Decyzja...czerwone curry i złote torebki... Polecam! To było pyszne :) Jeżeli tylko będziecie w okolicy Placu Zbawiciela zrezygnujcie z tradycyjnych restauracji... Zajrzyjcie do Tuk Tuk... Na pewno Was nie zawiodą.

Dziękujemy, JoannaKiszel

Tuk Tuk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tuk Tuk? Podziel się wrażeniami!