“Kolacja”
Chianti — recenzja

Chianti
Nr 93 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne

Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa i świetna lokalizacja. Menu sezonowe oparte na borowikach to petarda! Odwiedzone dzięki #finebite

Dziękujemy, PiotrB2230

Mile powitanie, mila obsluga, bardzo smakowaly nam pappardelle z krewetkami. Dobre napoje i na koniec mile pozegnanie

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 6 września 2019

Ładne miejsce na wieczorne spotkanie, romantyczną kolację. Miłym gestem jest mały poczęstunek przed i po kolacji. Jeśli chodzi o dania to nie były to w 100 procentach moje smaki, choć beza była przepyszna :) Sympatyczna obsługa. Polecam odwiedzić i przekonać się samemu :)

Dziękujemy, natnatalia96
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kurki królują w sezonie. Zarówno makaron jak i gnocchi cudownie kremowe i zbalansowane w smaku. Polecamy na każdą okazję.

Dziękujemy, rafa_sQ6293AD
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Miejsce z klasą i elegancją. Obsługa miła i służąca radą oraz pomocą w wyborze dań. Jedzenie przepyszne. Pappardelle z krewetkami rozpływające się w ustach. Krewetki poprostu miód malina. Wołowina z kurkami niebo w buźce. Polecam rezerwację z FINEBITE, bo można zjeść super jedzonko za połowę ceny.
PS. Deser panna cotta limonkowy - miodzio mimo lekkiej kwaskowości

Dziękujemy, Dorota B

Chianti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chianti? Podziel się wrażeniami!