Warszawa

“klasa i elegancja”
Chianti — recenzja

Chianti
Nr 94 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 6 września 2019

Ładne miejsce na wieczorne spotkanie, romantyczną kolację. Miłym gestem jest mały poczęstunek przed i po kolacji. Jeśli chodzi o dania to nie były to w 100 procentach moje smaki, choć beza była przepyszna :) Sympatyczna obsługa. Polecam odwiedzić i przekonać się samemu :)

Dziękujemy, natnatalia96

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kurki królują w sezonie. Zarówno makaron jak i gnocchi cudownie kremowe i zbalansowane w smaku. Polecamy na każdą okazję.

Dziękujemy, rafa_sQ6293AD
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Miejsce z klasą i elegancją. Obsługa miła i służąca radą oraz pomocą w wyborze dań. Jedzenie przepyszne. Pappardelle z krewetkami rozpływające się w ustach. Krewetki poprostu miód malina. Wołowina z kurkami niebo w buźce. Polecam rezerwację z FINEBITE, bo można zjeść super jedzonko za połowę ceny.
PS. Deser panna cotta limonkowy - miodzio mimo lekkiej kwaskowości

Dziękujemy, Dorota B
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Chianti wybraliśmy się z chłopakiem by świętować ważną dla nas okazję i okazało się być ono idealnym miejscem na to. Wyjątkowo miła obsługa i duża selekcja dań zachwyciły nas od początku. Porcje są duże i naprawdę przepyszne. Niestety, siedzenie na zewnątrz wiąże się z byciem mijanym przez pieszych na chodniku relatywnie często.

Dziękujemy, volllha
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mogę z całego serduszka polecić to miejsce na romantyczną randkę! Obsługa bardzo miła i pomocna przy wyborze dań.

Dziękujemy, Kurtnica

Chianti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chianti? Podziel się wrażeniami!