“Polecane na każdą okazję ”
Chianti — recenzja

Chianti
Nr 92 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kurki królują w sezonie. Zarówno makaron jak i gnocchi cudownie kremowe i zbalansowane w smaku. Polecamy na każdą okazję.

Dziękujemy, rafa_sQ6293AD

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Miejsce z klasą i elegancją. Obsługa miła i służąca radą oraz pomocą w wyborze dań. Jedzenie przepyszne. Pappardelle z krewetkami rozpływające się w ustach. Krewetki poprostu miód malina. Wołowina z kurkami niebo w buźce. Polecam rezerwację z FINEBITE, bo można zjeść super jedzonko za połowę ceny.
PS. Deser panna cotta limonkowy - miodzio mimo lekkiej kwaskowości

Dziękujemy, Dorota B
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Chianti wybraliśmy się z chłopakiem by świętować ważną dla nas okazję i okazało się być ono idealnym miejscem na to. Wyjątkowo miła obsługa i duża selekcja dań zachwyciły nas od początku. Porcje są duże i naprawdę przepyszne. Niestety, siedzenie na zewnątrz wiąże się z byciem mijanym przez pieszych na chodniku relatywnie często.

Dziękujemy, volllha
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mogę z całego serduszka polecić to miejsce na romantyczną randkę! Obsługa bardzo miła i pomocna przy wyborze dań.

Dziękujemy, Kurtnica
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

tak to też zapewne widzi szef kuchni w Chianti. Nie ma w karcie muli na winie ale co tam. prosimy i dostajemy ;-) Wariacja na temat caprese z udziałem buratty? Czemu nie. Pycha. Lokalny i sezonowy bób z rukolą i peccorino. Nie wiem, czy mają taką sałatkę we Włoszech. Pewnie w sezonie gdzieś ją podają. Wloska kuchnia to lokalne, sezonowe składniki, trochę serca, miłości, uśmiechu, dobrego wina i oliwy. I to wszytko jest w Chianti. Zapraszam i polecam. p.s. jest taki mem, że włoska kuchnia jest prosta - poszukaj to co masz w lodówce albo zamrażarce, wrzuć na patelnię, dodaj jakieś pomidory i posyp startym serem. Uproszczenie rzecz jasna. Niestety wiele restauracji włoskich w Polsce tak to rozumie.

Dziękujemy, Cezary M

Chianti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chianti? Podziel się wrażeniami!