Warszawa

“Niestety źle”
Studio Buffo — recenzja

Studio Buffo
Nr 561 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Okolica: Śródmieście Południowe
Zrecenzowano 1 września 2019

Znów wybraliśmy się do restauracji Buffo, choć podano nam wcześniej kwaśny rosół. I znów się zawiedliśmy. Czy tam ktoś panuje nad kuchnią, czy jest jakiś szef? Czy sprawdza jakość dań pod każdym względem? Zamówiłam łososia, porcja kosztuje 47 zł. Przyniesiono mi mały kawałek ryby, jak porcja dziecinna i może, może 2 łyżki ryżu. Obiad to nie degustacja za 10 zł. Proponuję pracownikom pójść do restauracji "Wiesz co zjesz" i zobaczyć, jak wygląda porcja łososia za 10 zł taniej w tej restauracji. Więcej tam nie pójdziemy i będziemy odradzać przyjaciołom wizytę w tej restauracji

Dziękujemy, Danuta S

Zrecenzowano 12 lipca 2019

Super obsluga, zachowany dobry poziom pod kazdym kątem, a z drugiej strony luz i rodzinna atmosfera. Jedzenie b.dobre, wina wyselekcjonowane.. + menu sezonowe.
Jedno z moich ulubionych miejsc w Wwa.

Dziękujemy, elpawl
Zrecenzowano 21 grudnia 2018

Bardzo miła restauracja z sympatyczną obsługą.
Jedzenie dobre. Bez szaleństwa, ale też na dobrym poziomie.
Warte odwiedzenia przed spektaklem lub po nim.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, wiktorhor
Zrecenzowano 17 grudnia 2018

Wydaje się najprostszym i najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza późnym wieczorem, ale uwzględniając czas jaki poświęca personel na przestawianie stolików z jednego miejsca na drugie i przesadzanie co chwilę gości z jednego kąta w inny, można nabrać już wątpliwości. Jedzenie dobre, choć do sałatek soli się nie żałuje. Obsługa zaokrągla rachunek do 30% za serwis...

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano 18 listopada 2018

Stolowka to jedyne sluszne slowo. Jedzenie jak u babci. Wystroj rodem z lat 90. Kompletnie nie dla mnie.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, radoslawburas

Studio Buffo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Studio Buffo? Podziel się wrażeniami!