“Piękne miejsce”
U Fukiera — recenzja

U Fukiera
Nr 418 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Byłam U Fukiera kilkukrotnie i za każdym razem byłam oczarowana magią tego miejsca. Piękny wystrój, eleganccy kelnerzy, pyszne dania. Ceny są wysokie, ale trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę całą otoczkę i niezwykły klimat miejsca, warto. Idąc do Fukiera wiem, ze spędzę niezwykły wieczór, pełen cudownych doznań, nie tylko smakowych ale przede wszystkim estetycznych.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, podniebni

Jak zawsze pyszne jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie. Uwielbiam tu wracać i polecam z całego serca.

1  Dziękujemy, radekrocinski

Moja praca czesto sprawia ze jestem w Warszawie i w tym roku dwa razy udalo mi sie odwiedzic Stare Miasto z osobami, ktore poraz pierwszy odwiedzily nasz kraj.
Korzystajac z pieknej pogody wybralismy miejsce w ogrodku. Co do potraw i obslugi nie posiadam nic do zarzucenia.
Z pewnoscia zaskoczyl mnie fakt ze obrusy w ogrodku pamietaja jeszcze gosci z poprzedniego miesiaca…. byc moze bylo to spowodowane tym, ze podczas pierwszego wieczoru bylo sporo gosci ( lipiec ) ale kiedy powrocilam we wrzesniu sytuacja zdecydowanie sie nie zmienila. Plamy pozostaly jak wspomnienia z wakacji i pojawily sie rowniez dziury .... Czy przy nastepnym pobycie powroce ? Zobaczymy ...

Dziękujemy, agnieszka g

W czwartek późnym wieczorem odwiedziłam z Córką Fukiera- spacerując po Starym Rynku. Mile zaskoczenie ponieważ pomimo zamkniętej już kuchni Panowie zaproponowali nam Szarlotkę i herbatę zapraszając do środka informując, że pracują do ostatniego Gościa. Czuliśmy się jak wśród znajomych bardzo przyjazna atmosfera. Szarlotka i herbata śliwkowa- pychota warto zgrzeszyc przed północą!! Cena tak jak wszędzie, porcja duża. Późnym wieczorem bardzo klimatycznie i super zorientowani na Gościa Panowie. Dyskretni i przyjacielscy. Brawo dla Personelu !!!

Dziękujemy, kasialubijescc
Zrecenzowano 11 września 2019

Jak prawdopodobnie większość osób, wybraliśmy się do restauracji „U Fukiera” przez wzgląd na Panią Magdę Gessler. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie, bez zarzutów. Ocena wystroju lokalu jest zdecydowanie kwestią indywidualną, ale nam przypadła do gustu. W kwestii jedzenia: Foie gras niesamowite i zdecydowanie godne polecenia, kurki smażone na maśle przyzwoite, ale niczym, poza ceną nie wyróżniające się ponad te podawane w innych restauracjach. Schabowy dobry, porcja ogromna a pstrąg niestety mocno przeciętny. Żadne z dań nie było adekwatne do swojej ceny, która zdecydowanie podyktowana jest renomą miejsca, to samo tyczy się napojów(0,5l piwa perła za 20zł). Czy polecamy? Tak, żeby wyrobić własną opinię i poczuć klimat wnętrza, które naszą subiektywna jest ciekawe. Czy byśmy wrócili? Nie, w tej cenie można zjeść zdecydowanie lepiej.

2  Dziękujemy, jeigor

U Fukiera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Fukiera? Podziel się wrażeniami!