“Polecam!”
Restauracja Przy Zamku — recenzja

Restauracja Przy Zamku
Nr 32 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 4 września 2019

Ostatnio miałam przyjemność udać się do restauracji. Nie wiem czy takie macie standardy, ale trafiłam na doskonale profesjonalnego kelnera - pana Łukasza. Doradził nam w wyborze potraw, a jesteśmy bardzo wymagającymi gośćmi ;-) Wizyta należy do udanych, kelner sprawił, że z chęcią tam wrócimy!

Dziękujemy, Aleksandra P

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem smakoszem surowej wołowiny. Jadłam w wielu odsłonach . Jednakże obrzydlistwo jakie zostało mi podane do tej pory nie miało sobie równych. Plus dla obsługi . Kelner zaskoczony i zdziwiona zabrał danie i nie doliczył do rachunku. Straszna wpadka !!!

Dziękujemy, Be B
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duża świadomość tego, co jest podawane. Miła dla oka, a w szczególności kompozycja smaków (dotyczy zarówno steka z kurkami, jak i penne z kurkami). Pyszny deser (płynne ciastko czekoladowe). Czas oczekiwania bardzo przyzwoity. Lokalizacja bardzo fajna. Gratuluję kucharzą, to było coś rewelacyjnego.

Dziękujemy, szymonpila
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Spacerujac z rodzina odwiedzajaca mnie z poza Warszawy skusilismy sie i usiedlismy w Restauracji Przy Zamku.Widok jest moze przepiekny bo na zamek krolewski za to jedzenie i obsluga bardzo srednie.

Dziękujemy, 259marikaa
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Restauracja Przy Zamku jest vis a vis Zamku Królewskiego
Z żoną zamówiliśmy comber z jelenia, pycha !!!
Profesjonalna, miła i przesympatyczna obsługa w osobie kelnerki Pani Ani. Tak trzymajcie !
Polecam wszystkim

Dziękujemy, Artur H

Restauracja Przy Zamku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Przy Zamku? Podziel się wrażeniami!