“elegancko i gustownie”

Restauracja Polska Różana
Nr 10 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Romantyczny, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Elegancka i gustowna Restauracja mieszcząca się w przepięknej willi na Mokotowie z wielkim ogrodem gdzie też można przy ładnej pogodzie zasiąść.
W środku bardzo dużo przestrzeni i pokoików zamkniętych.
Przygrywa pianino.
Warto zrobić rezerwację wcześniej.
Bardzo ciekawe i pyszne jedzenie.
Desery na wejściu kuszą
;-)

Dziękujemy, ZusaK

Fajna opcja na rodzinny obiad, czy organizację uroczystego przyjęcia. Świetne obsługa. Bardzo elegancki i profesjonalny serwis. Nic nie jest przypadkowe. Menu, jak w takich miejscach, bardzo powściągliwe, ograniczone do kilku pozycji z rodzaju dania. Jedzenie smaczne, choć dla mnie hitem są desery. Beza to już legenda. Ceny nie są niskie, ale warto zapłacić. To jedno z miejsc w Warszawie, gdzie trzeba być choć raz. Polecam

Dziękujemy, Adam K

Miejsce jest absolutnie wyjątkowe... piękne... pachnące... ciepłe... Uśmiechnięci kelnerzy/kelnerki .. życzliwi ludzie.. goście uśmiechnięci .. cudowne jedzenie na stołach... Wspaniałe świeże jedzenie .. Ludzie celebrują tam wspólny czas :) Chciałabym serdecznie podziękować za spędzenie cudownej rocznicy w restauracji :)

Dziękujemy, Judyta W
Zrecenzowano 12 września 2019

Piękna restauracja w okazałej willi z wielkim ogrodem gdzie przygrywa muzyczka na żywo.
Pełno kwiatów.
Miła obsługa.
Dobra polska kuchnia.
To 1 knajpa,którą wybraliśmy podczas naszego pobytu w Warszawie na wakacjach.

Dziękujemy, AHolubowicz
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, bardzo klasyczne. Jedzenie jest wyśmienite, obsługa uprzejma a porcje idealne. Polecam

Dziękujemy, luxorylux

Restauracja Polska Różana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Polska Różana? Podziel się wrażeniami!