Warszawa

“Piękna restauracja w okazałej willi”

Restauracja Polska Różana
Nr 10 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Piękna restauracja w okazałej willi z wielkim ogrodem gdzie przygrywa muzyczka na żywo.
Pełno kwiatów.
Miła obsługa.
Dobra polska kuchnia.
To 1 knajpa,którą wybraliśmy podczas naszego pobytu w Warszawie na wakacjach.

Dziękujemy, AHolubowicz

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, bardzo klasyczne. Jedzenie jest wyśmienite, obsługa uprzejma a porcje idealne. Polecam

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie możliwość siedzenia na zewnątrz, w ogrodzie. Pyszne desery. Obsługa mila, profesjonalna i dyskretna. W ogrodzie muzyka na żywo przegrywał pan z gitarą. Świetny.

Dziękujemy, Malgorzata B
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w restauracji na obiedzie z rodziną. Obsługa na najwyższym poziomie,bylismy miło zaskoczeni.
Wykwintne a zarazem pyszne dania.
Polecam każdemu,kto chce spróbować czegoś innego niż schabowy i karkówka.

Dziękujemy, AldonaP113
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Przepiękny wystrój. Obsługa na najwyższym poziomie. Niebywała klasa. jedzenie poezja - wszystko swieże, przystawki, zupa rakowa, naleśniki z rakami, ciasta (bezy!), ryby. przepyszne wino. Piękny ogród. Natomiast nie na każdą kieszeń.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kassik133

Restauracja Polska Różana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Polska Różana? Podziel się wrażeniami!