“Pysznie i elegancko”

Restauracja Polska Różana
Nr 11 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie możliwość siedzenia na zewnątrz, w ogrodzie. Pyszne desery. Obsługa mila, profesjonalna i dyskretna. W ogrodzie muzyka na żywo przegrywał pan z gitarą. Świetny.

Dziękujemy, Malgorzata B

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w restauracji na obiedzie z rodziną. Obsługa na najwyższym poziomie,bylismy miło zaskoczeni.
Wykwintne a zarazem pyszne dania.
Polecam każdemu,kto chce spróbować czegoś innego niż schabowy i karkówka.

Dziękujemy, AldonaP113
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Przepiękny wystrój. Obsługa na najwyższym poziomie. Niebywała klasa. jedzenie poezja - wszystko swieże, przystawki, zupa rakowa, naleśniki z rakami, ciasta (bezy!), ryby. przepyszne wino. Piękny ogród. Natomiast nie na każdą kieszeń.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kassik133
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Przepiekne miejsce, ogrod bajeczny. Cisza i spokoj. Dania przepyszne szczegolnie ryba. Personel na plus ceny na malutki minus

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Byliśmy zaproszeni przez przyjaciół obchodzących 30 rocznicę ślubu. Było wspaniale. Szczególnie godne polecenia są malownicze sałaty z przesmacznym dressingiem. Z trzech dań do wyboru (w końcu byliśmy zaproszeni) zdecydowaliśmy się na polskiego "klasyka": barszcz z kołdunami i pierogi z cielęciną i grzybami. Cudnie podane wszystko smakowało tak jak wyglądało. Na deser lody. Jedzenie - pełen sukces. Obsługa profesjonalna.

Przed wyjściem rzuciłem okiem na kartę dań. Zjedliśmy przyzwoity posiłek,, chciałam wiedzieć za ile. Nie powinnam tego robić. Ceny są z kosmosu. Dlaczego butelka chilijskiego wina kosztuje pięciokrotną warość ceny sklepowej a sześciokrotną hurtowej pozostanie tajemnicą właścicieli. Urocza atmosfera, uroczą atmosferą ale dlaczego trzy małe kulki lodów kosztują 25 złotych również.
Dobre miejsce, świetna kuchnia, ale niebywale drogo.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Mona D

Restauracja Polska Różana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Polska Różana? Podziel się wrażeniami!