Warszawa

“Piekne miejsce”

Restauracja Polska Różana
Nr 10 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Przepiekne miejsce, ogrod bajeczny. Cisza i spokoj. Dania przepyszne szczegolnie ryba. Personel na plus ceny na malutki minus

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Byliśmy zaproszeni przez przyjaciół obchodzących 30 rocznicę ślubu. Było wspaniale. Szczególnie godne polecenia są malownicze sałaty z przesmacznym dressingiem. Z trzech dań do wyboru (w końcu byliśmy zaproszeni) zdecydowaliśmy się na polskiego "klasyka": barszcz z kołdunami i pierogi z cielęciną i grzybami. Cudnie podane wszystko smakowało tak jak wyglądało. Na deser lody. Jedzenie - pełen sukces. Obsługa profesjonalna.

Przed wyjściem rzuciłem okiem na kartę dań. Zjedliśmy przyzwoity posiłek,, chciałam wiedzieć za ile. Nie powinnam tego robić. Ceny są z kosmosu. Dlaczego butelka chilijskiego wina kosztuje pięciokrotną warość ceny sklepowej a sześciokrotną hurtowej pozostanie tajemnicą właścicieli. Urocza atmosfera, uroczą atmosferą ale dlaczego trzy małe kulki lodów kosztują 25 złotych również.
Dobre miejsce, świetna kuchnia, ale niebywale drogo.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Mona D
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mojito bardzo dobre, dania główne delikatne, rozpływają się w ustach. Na deser beza w kilku wydaniach, polecam! Wystrój bardzo elegancki, obsługa kelnerska na poziomie, dużo żywych kwiatów!

Dziękujemy, donjuand801
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wieczór był bardzo udany. Filet z suma to było istne mistrzostwo świata. Jedno z lepszych miejsc w Warszawie na ten moment. Polecam

Dziękujemy, Martiiii77i
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

To była niespodzianka dla mnie .... Udała się cudownie. Miejsce jest niepowtarzalne. Klimat wakacyjnej sielanki. W tle muzyka i szum fontanny. Byliśmy zachwyceni. Jedzenie fantastyczne. Jedliśmy chłodnik i krupnik. Potem była grana ryba i kaczka. A na koniec bezy w obu odsłonach. No i kawa plus dobre wino. Wszystko było doskonałe. Będziemy wracać...

Dziękujemy, IJRI

Restauracja Polska Różana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Polska Różana? Podziel się wrażeniami!