“Polecam pyszna polska kuchnia ”
Radio Cafe — recenzja

Radio Cafe
Nr 84 wśród 3 563 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Radio Cafe odwiedzam od wielu lat jednak dopiero dziś postanowiłam się wypowiedzieć bo widzę że pozycja w rankingu Warszawy spada a szkoda . Kuchnia jest bardzo smaczna, powiem szczerze, że ciężko znaleźć drugiego takiego strogonowa czy pierogi, które uwielbiam. Wydaje mi się, ze zeby dostrzeć piekno tego miejsca trzeba zauwazać detale, historię, które bez tego to miejsce moze wydawac sie obskórne. Niejednokrotnie miałam przyjemność rozmowy z właścicielem (Stashem Pruszynskim), który zawsze podchodzi ciepło i życzliwie do klientów. Jedyne zastrzeżenie które mam to nie do końca uczciwe zachowanie chyba większości? pracowników od których próżno oczekiwać paragonu. Mam nadzieję że to nie jest odgórny rozkaz, tylko po prostu oddolne "roztargnienie". W każdym razie bardzo polecam te knajpe

Dziękujemy, magdakB8341VW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: martaswiatek, Kierownik, Radio CafeOdpowiedź udzielona 6 maja 2019

Szanowna Pani, bardzo dziękuję za tę recenzję. Miło mi słyszeć, że jest Pani naszym stałym klientem, i że docenia Pani naszą kuchnię a także ten kawałek historii Radia Wolna Europa, który chcemy przybliżyć naszym klientom.
Jest mi jednocześnie bardzo przykro, że wydarzyła się sytuacja kiedy nie otrzymała Pani paragonu. Stanowczo podkreślam, że nie jest to oficjalne stanowisko firmy, a bardzo niepokojące zachowanie pracowników, wobec których zostaną wyciągnięte konsekwencje. Byłabym wdzięczna gdyby mogła Pani przesłać szczegóły dotyczące tego wydarzenia na adres restauracja.radio.cafe@gmail.com, postaram się jak najszybciej rozwiązać te sprawę, aby sytuacja się już nigdy nie powtórzyła.
Za nieprzyjemności które Panią spotkały, zapraszam na kawę i deser na nasz koszt.
Z wyrazami szacunku,
Marta Świątek

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

Posiłki były smaczne, porcje i ceny przyzwoite, obsługa miła i profesjonalna :) doradzająca nie wg cen z menu, lecz w pełni uwzględniając pytania i sugestie klientów

1  Dziękujemy, Jagul
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele razy przychodziłem do Cafe wiele lat temu i było fajnie , chociaż ostatnio zeszli z tonu, trochę szkoda

Dziękujemy, mswirski
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, doskonałe śniadania i rewelacyjna obsługa :) Pozdrowienia dla całej załogi Radio Cafe, w szczególności dla przesympatycznej Wiktorii i Mateusza

Dziękujemy, mikezacker
Zrecenzowano 13 stycznia 2019

Świetnie miejsce gdzie można dobrze zjeść. Często wpadam na pyszne pierogi :) Co ważne miła i sympatyczna obsługa :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Norbert W

Radio Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Radio Cafe? Podziel się wrażeniami!