“Cóż za miejsce!”
Radio Cafe — recenzja

Radio Cafe
Nr 78 wśród 3 557 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe i klimatyczne miejsce w centrum Warszawy! Prawdziwe polskie jedzenie, przemiła obsługa. Z czystym sumieniem godne polecenia dla rodzin, jak i spotkania ze znajomymi.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Kieubasa

Zrecenzowano 3 grudnia 2018

Witam. Polecam to miejsce za pyszną, naprawdę pyszną kawę. Kilka razy w miesiącu jestem tam na spotkaniach z klientami. Z menu mogę również polecić śledzika po polsku w oleju - ale to raczej już coś na piątek, ewentualnie sobotę :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Jurek W
Zrecenzowano 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce, klimat nieco historyczny (Radio Wolną Europa).
Smaczne jedzenie, miła obsługa, dobra atmosfera i bez hałasu (da się rozmawiać bez przekrzykiwania).
Śmiało można wpadać.

Dziękujemy, Marcy M
Zrecenzowano 19 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne pierogi ruskie. Przytulnie. Obsluga troche zakrecona, ale bardzo uprzejma. Czasami dym papierosowy wpadal z zewnatrz do lokalu przez uchylone okna.

Dziękujemy, JoDilla
Zrecenzowano 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem tu kilka razy i wrócę napewno. Miła obsługa, jedzenie bez zastrzeżeń, naprawdę warto było spędzić tu wieczór

Dziękujemy, Krzysztof S

Radio Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Radio Cafe? Podziel się wrażeniami!