“Profesjonalnie i obłędnie smacznie”

Parmizzano's Restaurant
Nr 178 wśród 2 663 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam Państwu serdecznie. Dawno temu doświadczyłem tek profesjonalnego podejścia. Tuńczyk-niebo, kolega dał spróbować ośmiorniczki- znowu niebo...! Nawet gdybym miał złe intencje zmęczyłbym się szukając. Tak ma to wyglądać i smakować...! Wrócę i polecę...

Dziękujemy, Mirosław S
Napisz recenzję

Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 6 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Przybyłem do Mariottu z Kopenhagi w celach biznesowych i odwiedziłem restaurację I byłem bardzo zaskoczony pięknym wystrojem restauracji i miłą atmosferą i wspaniałego kucharze który zaserwował naprawdę smaczne Ośmiornice grillowaną i tuńczyka grillowanego były bardzo wyśmienicie jestem zachwycony podaniem oraz profesjonalną obsługą wielki szacunek dla kucharza I całej Załogi polecam w 100% i na pewno to wrócę i polecam znajomi jestem bardzo zadowolony.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 26 listopada 2016

Byliśmy na kolacji walentynkowej i mogę śmiało powiedzieć, że były to najsmaczniejsze dania jakie jadłam, na pewno jeżeli chodzi o deser. Wszystko doprawione i dopracowane. Miejsce kameralne i przytulne. Miła obsługa. Polecam na randkę :)

Dziękujemy, ADi_OLi
Zrecenzowano 21 listopada 2016

Świetne miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i na kolację we dwoje. W czwartek zawsze świeże ryby i owoce morza. Dania z karty bardzo dobre. Obsługa poproszona o przygotowanie dań, których karta nie obejmuje, bardzo pomocna i uprzejma. Wina dobrane świetnie. Polecam.

Dziękujemy, Jacek N
Zrecenzowano 20 listopada 2016

Najwyższa nota za całokształt. W moim przypadku duży sentyment i zadowolenie. Ponad 25 lat niezawodności, smacznej kuchni i oby jak najdłużej ;).

Dziękujemy, Ann P

Parmizzano's Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Parmizzano's Restaurant? Podziel się wrażeniami!