“Romantycznie i pysznie...”

Parmizzano's Restaurant
Nr 223 wśród 2 774 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 listopada 2016

Byliśmy na kolacji walentynkowej i mogę śmiało powiedzieć, że były to najsmaczniejsze dania jakie jadłam, na pewno jeżeli chodzi o deser. Wszystko doprawione i dopracowane. Miejsce kameralne i przytulne. Miła obsługa. Polecam na randkę :)

Dziękujemy, ADi_OLi

Zrecenzowano 21 listopada 2016

Świetne miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i na kolację we dwoje. W czwartek zawsze świeże ryby i owoce morza. Dania z karty bardzo dobre. Obsługa poproszona o przygotowanie dań, których karta nie obejmuje, bardzo pomocna i uprzejma. Wina dobrane świetnie. Polecam.

Dziękujemy, Jacek N
Zrecenzowano 20 listopada 2016

Najwyższa nota za całokształt. W moim przypadku duży sentyment i zadowolenie. Ponad 25 lat niezawodności, smacznej kuchni i oby jak najdłużej ;).

Dziękujemy, Ann P
Zrecenzowano 7 września 2016 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj wylądowałem w Hotelu Marriott w Warszawie. Apartament wysokie piętro, widok zapiera dech, obsługa na najwyższym poziomie. Kolacja w restauracji Parmizzano's, Nero d'Tavola takie sobie, Steki z polędwicy wyśmienite, tak twierdzili przyjaciele, ja jednak jak zwykle owoce morza - czyli grilowana ośmiornica , była dobra ale w Amarone w hotelu Pod Różą była o niebo lepsza - chyba sos, jakaś marynowana czerwona cebula - naprawdę nie pamiętam dokładnie , ale była niedościgniona w smaku, w Parmizzano's kucharz chyba się trochę "zagapił" i za długo grilował.
Jeszcze jedno - rzadko udaje mi się trafić na dobre wino w przystępnej cenie, ostatnio było to w Gnieźnie w restauracji Roma - przepraszam, ale nie pamiętam dokładnie.

Dziękujemy, mareko1
Zrecenzowano 2 czerwca 2016

Zaprosiłem kilku ważnych Parterów biznesowych na spotkanie podsumowujące roczną współpracę. Wiedziony pozytywnymi opiniami w szczególności dotyczącymi poziomu obsługi zdecydowałem się na wybór tego lokalu. No i powiem tak.... Pani obsługująca była "bardzo uprzejma" ale nie pamiętała o dolewaniu wody. Ponaglała do złożenia zamówienia, na które dłuuugo czekaliśmy. Zaplanowaliśmy lunch pomiędzy 12-14.00 ... i nie wyrobili się. Same potrawy bardzo w porządku. Pięknie podane, wszystkim smakował. Byliśmy w 6 osób, w restauracji nie było zbyt wiele osób więc wydawało by się że można to ogarnąć. Konkluzja .. dobre jedzenie, ceny są jakie sa więc nie narzekam ale z tym serwisem to bym nie gloryfikował.

Dziękujemy, jasiek1111

Parmizzano's Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Parmizzano's Restaurant? Podziel się wrażeniami!