“Lubię tu jesć.”

Parmizzano's Restaurant
Nr 183 wśród 2 670 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 20 listopada 2016

Najwyższa nota za całokształt. W moim przypadku duży sentyment i zadowolenie. Ponad 25 lat niezawodności, smacznej kuchni i oby jak najdłużej ;).

Dziękujemy, Ann P
Napisz recenzję
Parmizzano's Restaurant — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 7 września 2016 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj wylądowałem w Hotelu Marriott w Warszawie. Apartament wysokie piętro, widok zapiera dech, obsługa na najwyższym poziomie. Kolacja w restauracji Parmizzano's, Nero d'Tavola takie sobie, Steki z polędwicy wyśmienite, tak twierdzili przyjaciele, ja jednak jak zwykle owoce morza - czyli grilowana ośmiornica , była dobra ale w Amarone w hotelu Pod Różą była o niebo lepsza - chyba sos, jakaś marynowana czerwona cebula - naprawdę nie pamiętam dokładnie , ale była niedościgniona w smaku, w Parmizzano's kucharz chyba się trochę "zagapił" i za długo grilował.
Jeszcze jedno - rzadko udaje mi się trafić na dobre wino w przystępnej cenie, ostatnio było to w Gnieźnie w restauracji Roma - przepraszam, ale nie pamiętam dokładnie.

Dziękujemy, mareko1
Zrecenzowano 2 czerwca 2016

Zaprosiłem kilku ważnych Parterów biznesowych na spotkanie podsumowujące roczną współpracę. Wiedziony pozytywnymi opiniami w szczególności dotyczącymi poziomu obsługi zdecydowałem się na wybór tego lokalu. No i powiem tak.... Pani obsługująca była "bardzo uprzejma" ale nie pamiętała o dolewaniu wody. Ponaglała do złożenia zamówienia, na które dłuuugo czekaliśmy. Zaplanowaliśmy lunch pomiędzy 12-14.00 ... i nie wyrobili się. Same potrawy bardzo w porządku. Pięknie podane, wszystkim smakował. Byliśmy w 6 osób, w restauracji nie było zbyt wiele osób więc wydawało by się że można to ogarnąć. Konkluzja .. dobre jedzenie, ceny są jakie sa więc nie narzekam ale z tym serwisem to bym nie gloryfikował.

Dziękujemy, jasiek1111
Zrecenzowano 4 października 2015

uwielbiam to miejsce. Polecam ze względu na wspaniałe jedzenie. najważniejsze to super obsługa nie pamiętam imienia ale kelner już po 50 tce ... poprostu wspaniały profesjonalista. Wie jak obsłużyć jakie dania polecić. A jego znajomość win jest rewelacyjna. Dzięki niemu spędzam tam zawsze najmilsze chwile podczas każdej czy to rocznicy śluby czy urodzin mojej zony. Dziękujemy Panu !!!!

Dziękujemy, Bartosz A
Zrecenzowano 15 lipca 2015

Ceny stosunkowo wysokie ale w zamian za to - genialne jedzenie! Uczta dla zmysłów. Plus przemiła i profesjonalna obsługa kelnerska! POLECAM !!!

Dziękujemy, ma_gosiap

Parmizzano's Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Parmizzano's Restaurant? Podziel się wrażeniami!