“Tu warto zjeść... w kuchni”

Parmizzano's Restaurant
Nr 171 wśród 2 674 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 czerwca 2015

Jadłam tu kilka razy i zawsze był to strzał w dziesiątkę. Nie wiem, czy nadal organizuje Chief's table ale bardzo warto zarezerwować obiad... w kuchni :)

Dziękujemy, ItaliAnna2015
Napisz recenzję
Parmizzano's Restaurant — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 1 sierpnia 2014

Klasyka w najlepszym wydaniu, w sercu stolicy - zawsze warto wstąpić. Świeżo i smacznie, super karta win. Zawsze niezmiennie dobra obsługa i wciąż zaskakująca karta. Polecam!

1  Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 9 lipca 2014

Restauracja Parmizzano's jest na pewno restauracją godną polecenia. Staram sie do niej zaglądać podczas każdej wizyty w stolicy. Ceny do najniższych nie należą, ale jakość serwowanych dań jest naprawdę wysoka. Polecam szparagi z szynką parmeńską i sosem holenderskim, moje ostatnie odkrycie. Niestety danie jest sezonowe, więc nie zawsze dostępne. Przepyszne są również desery- szczególnie tiramisu. Obsługa jest genialna- Pan kelner opowiada o każdym daniu i jego składnikach. Polecam!

Dziękujemy, Justyna K
Zrecenzowano 29 stycznia 2014

W restauracji najwazniejsze sa atmosfera, jakosc dan i czesto oferta win.
Gdyby nie swietna jakos dan ocena spadla by do 3 ze wzgledu na kiepska obsluge.
Kelner byl bardzo przemadrzaly, nie taktownie naklanial nas do podjecia decyzji pod jego preferencje.
Stwarzal raczej nie przyjemna atmosfere.

Jedzenie wysmienite. stek z poledwicy wolowej swietny, idealnie wpol krwisty.
Czarne tagliolini z krewetkami w kremowym sosie tez pyszne, jedno z lepszych jakie jadlam.
Oferta win w porzadku.

Warto odwiedzic dla jedzenia :)

Dziękujemy, LukrecjaL
Zrecenzowano 22 października 2011

atmosfera dobra. jedzenie wyśmienite atmosfera kameralna polecam

Dziękujemy, smakoszek

Parmizzano's Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Parmizzano's Restaurant? Podziel się wrażeniami!