Warszawa

“50\50”
Ale Wino — recenzja

Ale Wino
Nr 46 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Za jedzeniem w tym miejscu nie przepadam, ale wybór wina jest naprawdę szeroki i nigdy się nie zawiodłam.

Dziękujemy, 872krystynan

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

W samym centrum dla "dobrze szukających" funkcjonuje bardzo ciekawa restauracja,serwująca smaczne dania "stworzone z duszą".Obsługa posiada dużą wiedzę n/t serwowanych dań i serwowanych trunków.Bardzo miła atmosfera ,po jednej wizycie na pewno z przyjemnością spożyje się tu lunch lub inny posiłek.

Dziękujemy, andkab
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Ciekawie zaaranżowane podwórko pomiędzy kamienicami. Wyśmienite i bardzo oryginalne jedzenie !!!! Foie gras crème brûlée- poezja !!! Kwiat cukinii, ser kozi, bakłażan, czarna soczewica - wyśmienite. Ceny może ciut zbyt wysokie w porównaniu do wielkości porcji ale smak rekompensuje rachunek ;-)
Moje zastrzeżenie i to duże do personelu - siedzieliśmy w ogródku i kelner "wyprosił" nas od stolika po zapaleniu elektronicznego papierosa , gdzie stolik dalej cudzoziemiec palił bez skrępowania i uwag obsługi. NIE PODOBAŁO mi się to ogromnie. Również toaleta budzi ...delikatnie mówiąc .... wstręt. Może warto by pomyśleć o obsłudze, która przy takiej ilości gości zadbałaby o czystość...

Dziękujemy, AgniechaWarszawa
Zrecenzowano 29 maja 2019

Byłem bardzo mile zaskoczony ofertą tej restauracji. Bardzo duży wybór win, bardzo kompetentna obsługa i do tego wyszukane menu. Polecam wszystkim - a jeśli skorzystacie - to tak jak ja - z pewnością tam wrócicie.

Dziękujemy, Olgierd N
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Z pewnościa wracam do ale wino zewzgledu na klimatyczny ogródek w ktorym mozna przesadywac godzinami jak i ze wzgledu na kuchnie.Tym razem ravioli z selera i pstra kradlymoje serce.

Dziękujemy, Marika Ł

Ale Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ale Wino? Podziel się wrażeniami!