Zapisz
Super Olimp :D

Byłam tutaj z kilkoma moimi znajomymi i wszystkim nam się bardzo podobało. Fajna zabawa, bez... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 lipca 2020
Ania_Zeromska
Warszawa, Polska
Super Fun

Ekstra ! Świetnie bawiłam się w pokoju interactive . Dużo kolorów zabawy i ... Niespodzianka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 lipca 2020
juliazF7773ZB

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

niedawno byliśmy tam ze znajomymi miejsce świetne bezieczne pokój jest fajnie zrobiony a zagdaki nie były takie łatwe nad całością czuwa osoba która jest na miejscu i ma stały monitoring na to co się dzieje w pokoju

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, paulinabusko
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam tu kilkakrotnie i zawsze razem ze znajomymi byłam zadowolona. Niektóre zagadki wymagały dużej burzy mózgów, ale zawsze udało nam się wyjść przed czasem. Nigdy nie było żadnych problemów i zdecydowanie polecam każdemu. Można pójść w 2 osoby (raz byłam i też było super) lub nawet chyba do 8. Naprawdę polecam, czy jako sobotnie wyjście czy na przykład zabawa na urodziny. Koszt może i nie najmniejszy ale zdecydowanie warto.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, mvrta
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Byliśmy że znajomymi i to na prawdę jeden z lepszych escape romow w jakich byliśmy. Mnogość i trudność zagadek powala po prostu na kolana.

Dziękujemy, Mareczek365
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

wybraliśmy się rodzinnie z "młodzieżą" na pierwszą przygodę z escape roomami, wybraliśmy "Piwnicę". Młodzieży bardzo się spodobały zagadki i stwierdziła, że to jest to i koniecznie musimy chodzić częściej. Każdy coś znajdzie dla siebie, do tego profesjonalna i przemiła obsługa. Polecamy!

Dziękujemy, EwaH203
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Zabawa w czasie pracy! Niesamowita okazja do dobrej zabawy oraz doświadczenia pracy w zespole! Pokój Interactive nie należy do łatwych, wymagający wspólnego rozwiązywania zagadek! Polecam bardzo!!!

Dziękujemy, zagorze