“Pyszne jedzenie”
Fabryka Pizzy — recenzja

Fabryka Pizzy
Zamów online
Nr 1 456 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super pyszne jedzenie polecam bardzo duży wybór włoskich dań na naprawdę wysokim poziome, duże porcje, koniecznie spróbujcie polecam.

Dziękujemy, agnieszkak16

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam jedzenie pyszne, porcje mega duże, polecam napój firmowy czyli lemoniadę. Spory ruch wiec na posiłki trzeba poczekać ale warto!!!

Dziękujemy, Z8606AFmarcink
Zrecenzowano 21 maja 2019

Pizza słaba, ser dziwny w smaku, pewnie najtańszy jaki kupują w biedronce obok... sos jogurtowo-czosnkowy, porażka, w ogóle nie smakuje jak sos czosnkowy tylko jak zwykły jogurt naturalny z odrobiną przyprawy, której prawie wcale nie czuć. Ciasto ujdzie ale nigdy więcej nie zamówię ponownie i nie polecam nikomu. Jedyny plus to dostawa na czas ale co z tego skoro jedzenie nie jest dobre...

Dziękujemy, plina90
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019

Pierwszy raz i ostatni zamówiłam pizzę w tym miejscu. Kompletny brak samku, ser najgorszej jakości. Cena nie adekwatna do jakości. Nie polecam tej pizzerii.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kr V
Zrecenzowano 29 listopada 2018

Pizza ok, zamawiana na wynos, ale nie zostały dostarczone 2 sosy, które widnieją w zamówieniu i które zostały opłacone!
Poza tym, brak możliwości wysłania opinii przez maila, w formularzu jest nieaktywne pole tekstowe :/
to było moje pierwsze i ostatnie zamówienie

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Anna B

Fabryka Pizzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fabryka Pizzy? Podziel się wrażeniami!