“Super ”
Fabryka Pizzy — recenzja

Fabryka Pizzy
Zamów online
Nr 1 455 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam jedzenie pyszne, porcje mega duże, polecam napój firmowy czyli lemoniadę. Spory ruch wiec na posiłki trzeba poczekać ale warto!!!

Dziękujemy, Z8606AFmarcink

Zrecenzowano 21 maja 2019

Pizza słaba, ser dziwny w smaku, pewnie najtańszy jaki kupują w biedronce obok... sos jogurtowo-czosnkowy, porażka, w ogóle nie smakuje jak sos czosnkowy tylko jak zwykły jogurt naturalny z odrobiną przyprawy, której prawie wcale nie czuć. Ciasto ujdzie ale nigdy więcej nie zamówię ponownie i nie polecam nikomu. Jedyny plus to dostawa na czas ale co z tego skoro jedzenie nie jest dobre...

Dziękujemy, plina90
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019

Pierwszy raz i ostatni zamówiłam pizzę w tym miejscu. Kompletny brak samku, ser najgorszej jakości. Cena nie adekwatna do jakości. Nie polecam tej pizzerii.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kr V
Zrecenzowano 29 listopada 2018

Pizza ok, zamawiana na wynos, ale nie zostały dostarczone 2 sosy, które widnieją w zamówieniu i które zostały opłacone!
Poza tym, brak możliwości wysłania opinii przez maila, w formularzu jest nieaktywne pole tekstowe :/
to było moje pierwsze i ostatnie zamówienie

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po powrocie z wycieczki mieliśmy ochotę na włoskie żarcie. Podczas naszej nieobecności powstała ta knajpa na warszawskim Ursynowie. Z ciekawości zjedliśmy w fabryce i mocno się rozczarowaliśmy. Pizza była dobra, ale makarony to jedna wielka wtopa. Były nie przyprawione i bez smaku! Zostały zrobione z mąki pszennej, której smak nam nie odpowiadał. Zapiekane gnocci okazały się zwykłą polską zapiekanką, w której czuć było skrobię. Miała za dużo sera, przez co była bardzo zapychająca. Na zakończenie dodam, że każda restauracja ma innego właściciela(franczyza) przez co smak może różnić się w innych lokalach.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, yanooshtraveller

Fabryka Pizzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fabryka Pizzy? Podziel się wrażeniami!