“Niedzielna pizza🙂”
Fabryka Pizzy — recenzja

Fabryka Pizzy
Nr 837 wśród 2 969 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa polecam wszystkim baaardzo!
Z pewnością będziemy wracać.
Czekaliśmy dość długo na jedzenie ale obsługa załatwiła sprawę wzorowo!

Dziękujemy, Szymon G

Zrecenzowano 6 marca 2017

Byliśmy w ostatni weekend z mężem i dziećmi to nasza pierwsza wizyta w tej restauracji , przeprowadziliśmy się ostatnio na Tarchomin i sprawdzamy miejsca godne polecenia . Lokal bardzo przyjemny , wystrój dość orginalny duży plus kącik dla dzieci (nasze były zachwycone ) co do jedzenia to naprawde bardzo nam smakowało największy komplement jaki moge tu napisac to to ze nasze dzieci które zazwyczaj nic nie zjadają , wciągnęły wszystko co do ostatniego okruszka to naprawde duży szok dla nas i ogromne zaskoczenie , napewno będziemy wpadać częściej i polecimy znajomym . Dużym plusem jest też czysta łazienka dla mnie osobiście to wizytówka restauracji byłam wielu knajpach i tutaj przeżyłam miłe zaskoczenie to naprawde bardzo rzadko spotykane żeby ktoś dbał tak o czystość dla mnie rewelacja :) Jedynym minusem jest obsługująca tam Pani wysoka , szczupła młoda dziewczyna może dla innych jest sympatyczna mi osobiście nie przypadła do gustu , w restauracji powinny panować jakieś zasady a przede wszystkim kultura ta Pani moim zdaniem mija sie z tym strasznie , to że nie potrafi się kulturalnie wysłowić to jedno , ale najbardziej zraził mnie fakt że zamiast zainteresować się nami czy wszystko mamy podane wolała sobie urządzać pogawędki przez telefon albo głupio sie podśmiewać z drugą Panią kelnerką widać Panie mają bardzo mał wspolnego z zasadami savoir vivre , mam nadzieję że właściciel przyjży się temu bliżej bo szkoda marnować opinii i tak pysznego jedzenia przez niedoświadczony i rozwydrzony personel , dałabym pięć ale te kelnerki .

Dziękujemy, magdamroczek68
Zrecenzowano 11 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszna prawdziwie włoska pizza na cieniutkim cieście oraz włoski rosół przekonały mnie do tego miejsca. Choć to dzień roboczy i środek dnia w sypialni miasta duża część stolików była zajęta.
Sympatyczna i sprawna obsługa, pyszne jedzenie w klimatycznym otoczeniu - czegoż chcieć więcej.

Dziękujemy, Lena W
Zrecenzowano 30 września 2016 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z żoną w piątek wieczorem do fabryki. Niestety już na początku kelnerka poinformowała nas o bramkach w karcie. Brakowało połowy napoi, 2 z 3 sosów do pizzy i części dań z karty. Wybraliśmy bruchetty oraz bombery. Bruchetty poprawne. Bombery fatalne. Stolik brudny. Klimat bardzo przeciętny. Raczej nie polecamy.

Dziękujemy, Kacper D
Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

Dobre bombery z pieczywa razowego. Sałat nie polecam bez pomysłu i smaku. Pizza taka sobie. Risotto zależy od dobrego dnia kucharza.

Dziękujemy, Barbara L

Fabryka Pizzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łomianki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Fabryka Pizzy? Podziel się wrażeniami!