“Uwielbiam tutaj wracać!”
A nuż widelec — recenzja

A nuż widelec
Nr 685 wśród 3 532 Restauracje (Warszawa)
Opis: projekt kulinarny dwóch braci, którzy serwują oryginalne potrawy oraz rodzinną atmosferę przyprawioną dobrym humorem i kreatywnymi pomysłami. w restauracji codziennie serwowany jest inny zestaw pyszności przygotowanych z najlepszych sezonowych składników, dzięki odkrywamy nowe kulinarne przyjemności w rytmie 4 pór roku. w każdy czwartek na miejscu wędzimy i serwuje
Zrecenzowano 7 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Najlepsze ryby w Warszawie! Zawsze jak mam ochotę na pyszna i smaczna kolacje wybieram sie do A nuż widelec! Przepysznie, świetny wybór win i cudowna obsługa.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, 879aniaw

Zrecenzowano 30 maja 2016

A nuż widelec to bistro o niezobowiązującym klimacie i wystroju, Zdecydowanie największym plusem tej restauracji jest ciekawe i często zmieniające się menu oraz używane składniki. Dania są bardzo dobrze przemyślane i doprawione. Trafiliśmy na dzień ryb i owoców morza i wszystko było naprawdę pyszne, zwłaszcza przegrzebki i seviche, które były serwowane jako przystawki. Jeżeli chodzi o ceny, to uważam, że o ile przystawki były dobrze wycenione, to już cena dań głównych była dla mnie zupełne niezrozumiała, zwłaszcza, ze jest to raczej bistro niż elegancka restauracja z obrusami i profesjonalnym serwisem. Za niewielką porcję polskiej ryby belona (która może i jest rzadkim gatunkiem, ale naprawdę tanim) z symboliczną ilością dodatków w postaci ziemniaczanego gratin, dwoma kawałkami brokuła na parze i odrobiną grillowanej papryki zapłaciłem 45 PLN. Za karmazyna z tymi samymi dodatkami zapłaciliśmy już 65 PLN. W innych warszawskich lokalach o tym standardzie jakościowym ceny albo są niższe przy tej wielkości porcji albo porcje są po prostu większe. Co do poziomy obsługi, to niestety zmieniające się menu ma tę wadę, że podczas naszej wizyty obsługa nie była zorientowana, które dania są wciąż dostępne, a które nie i w jakiej cenie. Widzieliśmy, że przy innych stolikach obsługa zapominała o zamówieniach lub je myliła. Niemiłym zaskoczeniem były również dwie pomyłki w rachunku, z których tylko jedną udało nam się zauważyć na miejscu. Sumując: pyszne jedzenie, reszta do zmiany...

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, smaql
Zrecenzowano 1 maja 2016

Dwie maleńkie sale, ale z klimatem. Jeśli się wybieracie - koniecznie z rezerwacją. Jedzenie pyszne, świeże i podane z fantazją! Obsługa przemiła, atmosfera wręcz domowa :) Naprawdę POLECAM

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, Dorota_T1976
Zrecenzowano 20 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo nam smakowŁa pierś z kaczki, sałatka ze szparagów i pyyychota zupa ogórkowa... Smaki prawie jak w warszawskim Fukierze z Rynku .. Świeżo, pachnąco..troszkę drogo ale pysznie!! Polecam z całego serducha!!!!

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, MarysiaGc
Zrecenzowano 12 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Dzisiejdze odkrycie. Przemiły lokal. Duży wybór win, pyszna beza. Obsługa na najwyższym poziomie. Będziemy tutaj wracać.

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Jacek M

A nuż widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w A nuż widelec? Podziel się wrażeniami!