Jak dawniej

Odwiedzając to muzeun mogłem się dowiedzieć wiele o życiu kilkanaście lat temu. Nie sądziłem że... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Marczak222
Wspomnień czar

Wspaniałe miejsce, wywołało wiele uśmiechu na naszych twarzach! Powrót do wielu wspomnień. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019
Martaz1986

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Po tylu latach mieszkania w stolicy postanowiłam się wybrać.
Miejsce bardzo ciekawe, pozwala wrócić myślami w przeszłość.
Jednak 18 zł za bilet wstępu za max 30 minutowe zwiedzanie to jednak cena zbyt wysoka.
Polecam jednak zajrzeć, jeżeli kogoś interesuje taka tematyka- szczególnie napić się kawy lub lemoniady w kawiarni i zjeść lody z PRL-u

1  Dziękujemy, wojcikddorota
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce, wywołało wiele uśmiechu na naszych twarzach! Powrót do wielu wspomnień. Polecam goraco!

Dziękujemy, Martaz1986
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzenie tego muzeum przeniesionego z warszawskiej Pragi i zajmującego znacznie większą niż wcześniej przestrzeń było prawdziwą przyjemnoscia nie tylko dla mnie,dobrze pamiętającej te czasy,ale i dla moich młodszych towarzyszy. Przemiła pani przy wejściu, wiele ciekawych eksponatów, niezapomniany smak lodów w tamtejszej kawiarence z uśmiechniętą panią serwującą również kawkę czy oranżadę. Szczerze zachęcam i choć bilet dość drogi, to wart swojej ceny.

Dziękujemy, amotka72
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Czarowne miejsce z różnymi elementami i gadżetami z dawnej epoki PRL.
Przemiło jest oglądać niektóre przedmioty z dawnych czasów z sentymentem,mimo,że niektóre się dobrze nie kojarzą.
Jednak warto miejsce to odwiedzić

Dziękujemy, kbakowskak
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Cenna lekcja historii dla każdego. Wyjątkowe miejsce odzwierciedla opowiście rodziców. Z miłą chęcią powrócę tutaj.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Nowakowski9