“Fantastyczne miejsce”
Marconi Restaurant — recenzja

Marconi Restaurant
Nr 163 wśród 3 509 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 16 lutego 2019

Byliśmy tam w ramach festiwalu FINE DINING WEEK.
Bardzo piękna restauracja ze świetną obsługą i bardzo dobrą kuchnią. Być w takim miejscu to wielka frajda dla warszawiaka z dziada - pradziada.
Żurek wspaniały, a jagnięcina -wiadomo- zawsze się sama broni. Deser delikates w najwyższym stylu. Wystrój wnętrza zachwyca nawet daltonistę. Cóż można więcej dodać ? R E W E L A C J A !!!!!!!!!!!!!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Waldek J

Zrecenzowano 10 września 2018

Luksusowo, ale bez zadęcia! Pyszne jedzenie, od przystawek do deserów wszystko bez zarzutu. Napoje, wszystkie bez wyjątku, znakomite i podawane w najlepszej temperaturze. Bardzo miła obsługa, dyskretna i naturalna w zachowaniu. Podobała się nam też muzyka na żywo. Czuliśmy się swobodnie i spędziliśmy tam naprawdę miłe popołudnie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, margo346
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018

Już od samego początku mojej kolacji zwróciłam na to uwagę, w jaki sposób obsługa troszczy się o gościa - ba, o moją torebkę! Mała ilość restauracji może zaproponować tak wysoki poziom obsługi kelnerskiej - dla mnie to ogromny plus! Dania, zarówno ich smak, wygląd, jak podanie nie pozostawiają nic do dodania. Przystawki prawie jak danie główne! Trzeba przyjść i spróbować! Mięsa idealne! Mogłabym długo się zachwycać nad kuchnią, obsługą, ale wystrój i klimat też dodają swoje "trzy grosze". Wnętrze przy lekkim oświetleniu wygląda obłędnie! Idealne miejsce na wieczorne wyjście, lunch, czy kolację o ważnym dla nas znaczeniu. Żal nie wrócić!

Termin wizyty: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, Izabela_Gol
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W najstarszym, działającym hotelu w Warszawie znajduje się elegancka restauracja MARCONI, nazwana tak na cześć prof. Władysława Marconiego, architekta obiektu. A to zobowiązuje.
Zatem udałam się na kolację, aby rzecz sprawdzić - i nie zawiodłam się!
Lokal jest przepiękny, wygodny, urządzony ze szlachetną elegancją i wykwintnym umiarem. A obok jest urocze patio.
Ze sporych dań, które rasowo prezentują się na talerzach polecam turbota, kaczkę, sery zagrodowe i deser Pavlova.
Ale jednak o atmosferze i klimacie restauracji decydują ludzie, a zespół tego lokalu to jak palce jednej ręki.
Do naszego stołu podawał Pan Aleksander, któremu chcemy podziękować serdecznie za troskliwą opiekę nad nami, staranną uwagę, profesjonalizm, takt i subtelność.
Powiem wprost: bywając w dobrych restauracjach np. Amber Room, Nolita, Amaro czy Platter by Okrasa nie spotkałam się tam z kelnerem takiej klasy i elegancji; nieudawana, prawdziwa relacja z gościem płynie z wnętrza i taka postawa budzi nasze najgłębsze uznanie i szacunek.
Jeszcze raz - gorąco dziękujemy!
Maja Wardyńska

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, majaw49
Zrecenzowano 31 stycznia 2018

Restauracja znajduje się przy Krakowskim Przedmieściu, tuż obok Pałacu Prezydenckiego, w centrum kulturalnego życia Stolicy w Hotel Bristol - Luxury Collection Hotel***** i taka właśnie jest.... luksusowa, dostojna, elegancka z nienaganną obsługą i pyszną kuchnią (y)
Byłem z moją Małżonką na rocznicowej, ważnej dla nas, uroczystej i romantycznej kolacji i Marconi spełniła wszystkie pokładane w niej nadzieje - elegancka, gustowna, dystyngowany wystrój (historia Hotelu liczy ponad 100 lat) sympatyczne i pomocne Panie Kelnerki, bardzo smaczne jedzenie (polecam Foie gras i kaczka wielkopolską + Tatar wołowy na przystawkę oraz Prosię wielkopolskie i Kaczkę pieczoną na danie główne (pierwszy raz spotkałem się z takim smakiem kaczki (y) ). Do tego deser w postaci Brownie z kwaśną, cytrynową góra.... dopełnił dzieła (y)
Wizyta w Restauracji Marconi należy na pewno do niezapomnianych przeżyć i myślę, że warto chociaż raz w życiu spędzić w niej wieczór. Miejsce z własnym klimatem (y)

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Marek_Marynistyka

Marconi Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Marconi Restaurant? Podziel się wrażeniami!