“Brunch”
Marconi Restaurant — recenzja

Marconi Restaurant
Nr 147 wśród 2 698 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2017

Niedzielny brunch nalezy do niezapomnianych przezyc. Ogromny wybor potraw. Szampan serwowany przez caly czas posilku :)

Dziękujemy, krioni14
Napisz recenzję

Zrecenzowano 28 lipca 2017

Idealny stek, dokładnie taki o jaki prosiłam,do tego świetnie dobrane wino. Bardzo miła obsługa, przemiły szef kuchni, który chętnie do nas wyszedł gdy chcieliśmy podziękować za smaczną kolacje na pewno skorzystamy z jego rekomendacji i wrócimy na niedzielny brunch.

Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 11 czerwca 2017

Bardzo ale to bardzo dobre jedzenie i wspaniała obsługa kelnerska , zawsze jak przychodzę do tej restauracji obsługa zawsze jest miła

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 12 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonałe potrawy i różnorodność na światowym poziomie. Miła obsługa, klimatyczne miejsce. Niedzielny, rodzinny brunch uważam za bardzo udany i polecam tym, którzy chcą dobrze zjeść w dobrym towarzystwie ze skrzypcami grającym w tle!

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 5 kwietnia 2017

wspaniały barszczyk czerwony i doskonałe ryby. Obsługa profesjonalna. Każdy gość poczuje się tu wyjątkowy.

Dziękujemy, Magdalena N

Marconi Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Marconi Restaurant? Podziel się wrażeniami!