“Niespodzianka”
La Vińa — recenzja - ZAMKNIĘTE

La Vińa
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Drodzy Goście, Informujemy, że nasza restauracja kończy działalność w dotychczasowej lokalizacji 31.maja 2017r. Nasze wina i delikatesy wkrótce będą dostępne w sklepie przy ulicy Bohdanowicza 3 w Warszawie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wsparcie! Zespół 'La Vińa wino&tapas'
Zrecenzowano 30 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wybieraliśmy się tam od jakiegoś czasu ale zawsze było nam nie po drodze. Tym razem się udało. O 17 byliśmy tylko my, wtedy słaby wystrój przeszkadza, o 18 zrobiło sie tłoczno i wtedy jest ok. Dobre wina w niskich jak na knajpę cenach. Smaczne tapas - krewetki i oliwki zamawialiśmy trzy razy tak nam zasmakowały. Za to fanem deseru flan nie zostanę ;)

1  Dziękujemy, blesiat

Zrecenzowano 28 marca 2017

Kucharzem jest rodowity Hiszpan, więc dania były przepyszne. Klimaty swobodny, szeroki wybór win :-)

Dziękujemy, m28032017
Zrecenzowano 12 marca 2017

Miejsce o bardzo klimatycznym wystroju z miłą obsługą. Jedzenie świeże, przygotowane niczym w Hiszpani. Szef lokalu jest miłym Hiszpanem, który wychodzi do gości i stara się umilać czas.
Polecam każdemu miłośnikowi wina i tapasów.

Dziękujemy, betii2017
Zrecenzowano 11 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Prawdziwe hiszpańskie jedzenie i wino, przemiły właściciel i obsługa. Można przez chwilę poczuć się dokładnie jak w Hiszpanii, polecam!

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 9 marca 2017

Przepyszne tapas i wino, świetna obsługa, przyjemny, luźny klimat. Polecam serdecznie. Wrócimy nieraz!:)

Dziękujemy, Joanna_Pietrzak_78

La Vińa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych