“Wizyta w Hiszpani”
La Vińa — recenzja - ZAMKNIĘTE

La Vińa
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Drodzy Goście, Informujemy, że nasza restauracja kończy działalność w dotychczasowej lokalizacji 31.maja 2017r. Nasze wina i delikatesy wkrótce będą dostępne w sklepie przy ulicy Bohdanowicza 3 w Warszawie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wsparcie! Zespół 'La Vińa wino&tapas'
Zrecenzowano 12 marca 2017

Miejsce o bardzo klimatycznym wystroju z miłą obsługą. Jedzenie świeże, przygotowane niczym w Hiszpani. Szef lokalu jest miłym Hiszpanem, który wychodzi do gości i stara się umilać czas.
Polecam każdemu miłośnikowi wina i tapasów.

Dziękujemy, betii2017

Zrecenzowano 11 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Prawdziwe hiszpańskie jedzenie i wino, przemiły właściciel i obsługa. Można przez chwilę poczuć się dokładnie jak w Hiszpanii, polecam!

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 9 marca 2017

Przepyszne tapas i wino, świetna obsługa, przyjemny, luźny klimat. Polecam serdecznie. Wrócimy nieraz!:)

Dziękujemy, Joanna_Pietrzak_78
Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu miłośnikowi dobrego wina i prawdziwego tapas! Obsługa bardzo uprzejma a smaki sprawiają, że klient czuje się niczym w ciepłej Hiszpanii! Wrócę do La Vińa z przyjemnością.

Dziękujemy, Zosia G
Zrecenzowano 21 lutego 2017

Prawdziwa uczta dla podniebienia! Jestem zachwycona jakością potraw, smakiem i sympatyczną obsługą. Świetny wybór win! Gorąco polecam i na pewno będę tutaj wielokrotnie wracać:-) Muszę przyznać, że kilkukrotnie spędzałam wakacje w Hiszpanii i tak dobrego jedzenia tam nie zasmakowałam.

Zdecydowanie najlepsze hiszpańskie jedzenie w Warszawie!!!

Dziękujemy, Marta G

La Vińa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych