“Rewelacja!”
La Vińa — recenzja - ZAMKNIĘTE

La Vińa
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Drodzy Goście, Informujemy, że nasza restauracja kończy działalność w dotychczasowej lokalizacji 31.maja 2017r. Nasze wina i delikatesy wkrótce będą dostępne w sklepie przy ulicy Bohdanowicza 3 w Warszawie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wsparcie! Zespół 'La Vińa wino&tapas'
Zrecenzowano 9 marca 2017

Przepyszne tapas i wino, świetna obsługa, przyjemny, luźny klimat. Polecam serdecznie. Wrócimy nieraz!:)

Dziękujemy, Joanna_Pietrzak_78

Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu miłośnikowi dobrego wina i prawdziwego tapas! Obsługa bardzo uprzejma a smaki sprawiają, że klient czuje się niczym w ciepłej Hiszpanii! Wrócę do La Vińa z przyjemnością.

Dziękujemy, Zosia G
Zrecenzowano 21 lutego 2017

Prawdziwa uczta dla podniebienia! Jestem zachwycona jakością potraw, smakiem i sympatyczną obsługą. Świetny wybór win! Gorąco polecam i na pewno będę tutaj wielokrotnie wracać:-) Muszę przyznać, że kilkukrotnie spędzałam wakacje w Hiszpanii i tak dobrego jedzenia tam nie zasmakowałam.

Zdecydowanie najlepsze hiszpańskie jedzenie w Warszawie!!!

Dziękujemy, Marta G
Zrecenzowano 29 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Dziwię się że ta knajpa ma tak wysoką ocenę, wybrałem się tam w ostatni weekend z żoną i było naprawdę słabo, zamówiliśmy po tapasie i do tego ośmiornicę i doradę, i tak nam to zostało podane: najpierw ośmiornica, w połowie konsumpcji tapas dla mnie dla mojej żony nic!?, po 10 minutach tapas dla żony kiedy ja już w sumie zjadłem:|, potem 15 minut czekania na rybę, jedzenie nie było bardzo złe ale dwa ostatnie lata na wakacjach spędziliśmy w Hiszpanii i nie ma wogóle porównania, miejsce nie ma nic wspólnego z Tapas Barem, dodatkowo jak za tą jakość jest za drogo, na pewno tam nie wrócimy!

1  Dziękujemy, Jarosław P
Zrecenzowano 19 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Przytulna, mała winiarnia. Dobre krewetki jako dodatek do wina. Bardzo miła obsługa. Jest wejście na górę, choć nie byłem a na dole na pewno dość mało miejsca na większa imprezę. Lokal w niepozornym miejscu, choć bardzo blisko hotelu Radisson Sobieski

1  Dziękujemy, Lukasz K

La Vińa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych