“Bardzo przeciętna”
La Vińa — recenzja - ZAMKNIĘTE

La Vińa
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Drodzy Goście, Informujemy, że nasza restauracja kończy działalność w dotychczasowej lokalizacji 31.maja 2017r. Nasze wina i delikatesy wkrótce będą dostępne w sklepie przy ulicy Bohdanowicza 3 w Warszawie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wsparcie! Zespół 'La Vińa wino&tapas'
Zrecenzowano 29 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Dziwię się że ta knajpa ma tak wysoką ocenę, wybrałem się tam w ostatni weekend z żoną i było naprawdę słabo, zamówiliśmy po tapasie i do tego ośmiornicę i doradę, i tak nam to zostało podane: najpierw ośmiornica, w połowie konsumpcji tapas dla mnie dla mojej żony nic!?, po 10 minutach tapas dla żony kiedy ja już w sumie zjadłem:|, potem 15 minut czekania na rybę, jedzenie nie było bardzo złe ale dwa ostatnie lata na wakacjach spędziliśmy w Hiszpanii i nie ma wogóle porównania, miejsce nie ma nic wspólnego z Tapas Barem, dodatkowo jak za tą jakość jest za drogo, na pewno tam nie wrócimy!

1  Dziękujemy, Jarosław P

Zrecenzowano 19 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Przytulna, mała winiarnia. Dobre krewetki jako dodatek do wina. Bardzo miła obsługa. Jest wejście na górę, choć nie byłem a na dole na pewno dość mało miejsca na większa imprezę. Lokal w niepozornym miejscu, choć bardzo blisko hotelu Radisson Sobieski

1  Dziękujemy, Lukasz K
Zrecenzowano 25 października 2016

La Vina bar to miejsce, w którym możesz poczuć się jak w domu. Pyszne jedzenie,przemiła obsługa,ciepły i przytulny klimat restauracji.GORĄCO POLECAM!!!

Dziękujemy, barylka108
Zrecenzowano 9 października 2016

LA VINA to malutka Hiszpania w centrum Warszawy. Gospodarzem jest przemiły Hiszpan, który tworzy wspaniałą atmosferę i klimat restauracji. Idealne miejsce dla ludzi chcących poznać kulinarne kulisy hiszpańskiej kuchni. Podsumowując LA VINA to oryginalne, świeże produkty, doskonały tapas, wyśmienite wino i przemiła obsługa. Bardzo polecam !

Dziękujemy, PVLS89
Zrecenzowano 8 września 2016

Miejsce bez klimatu i dziwne - nie ma nic wspólnego z typowym tapas bar z Hiszpanii. Właściciel który akurat jadł lunch wydał się średnio sympatyczny - może przytłoczyła go Polska rzeczywistość :-) Co do jedzenia to też nic szczególnego. Krokiety bardzo tłuste (6zł), patatas bravas (14zł) porażka bo były chyba mrożone, pan tomate z queso manchego (8zł) bez rewelacji, chyba najlepsze ze wszystkiego to jaja a la flamenca (25zł), kanapka (16zł), albondigas (18zł) - pulpeciki w sosie - niestety nie pierwszej świeżości, i jeszcze jakiś mały tapas z krewetką w tempurze (12zł) - szału nie było. Ogólnie dość nierówno - tzn. część rzeczy smaczna a inne kompletnie słabe ale przynajmniej wino w dobrej cenie Rufina Rosado butelka 55 zł. To była pierwsza wizyta ale na pewno ostatnia. Nic nie dorówna Mojo Picon na Poznańskiej :-)

4  Dziękujemy, Anna n

La Vińa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych