“Za ta cenę rewelacja.”
Qchnia CH Skorosze — recenzja

Qchnia CH Skorosze
Nr 1 699 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Azjatycka
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyzwoite jedzenie. Adekwatne do poziomu cen albo i lepsze. Niektórzy narzekają na ukraińskich pracowników... może niech zainteresują się problemem zatrudnienia. Polacy wolą leżeć niż zarobić 2500 zl. Zresztą... my jesteśmy w Europie postrzegani tak samo.

Dziękujemy, tomk123

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Fatalna obsługa, w większości ukraińska:/ Ciężko się dogadać. Jest coraz gorzej. Kierowcy z Ukrainy:/

Dziękujemy, MikelSl
Zrecenzowano 20 maja 2019

Jeśli będziecie w okolicy Ursusa, to polecam wizytę w Qchnia Vietnamese Cuisine mieszczącej się w centrum handlowym Skorosze. Za przystępną cenę otrzymacie doskonale przyrządzone i estetycznie podane jedzenie, które można w ciepłe dni zjeść przed lokalem lub w piętrowym wnętrzu. Szczególnie polecam krewetki TOM CÒM, zupę rybną na bazie mintaja, chrupiącą kaczkę oraz łososia w panierce z makaronem sojowym. Serdecznie polecam to miejsce.

Dziękujemy, Pawel1970
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niska jakość jedzenie i wystroju. Ryż nawet rozgotowany. Tluste i niechlujnie podane jedzenie. Nie polecam .

Dziękujemy, Joanna05
Zrecenzowano 19 marca 2019

Mały wybór dań, przy czym niektóre bez sensu (np. zupa krewetkowa to 2 krewetki, kilka małych kawałków warzyw i rozcieńczone mleko kokosowe), ceny zbyt wysokie, a obsługa w większości ukraińska.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, pioter_06

Qchnia CH Skorosze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Qchnia CH Skorosze? Podziel się wrażeniami!