“Obiad”
Restauracja U Kucharzy — recenzja

Restauracja U Kucharzy
Nr 135 wśród 2 663 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, tradycyjne. Ciekawe miejsce dla przyjezdnych gości. Polecam rownież na lunche. Wystrój surowy, ciekawe komponuje sie ustawiona na środku kuchnia.

Dziękujemy, jaszko
Napisz recenzję
Restauracja U Kucharzy — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 28 lutego 2017

Długo zbierałam się do recenzji, bo pewnych zajść tego wieczora wciąż nie mogę zrozumieć.
+ Pyszne jedzenie, wyśmienita beza!
+ Przyjemny wystrój.
I tyle.

- Nerwowa atmosfera.
- Nóż do masła, podany do steka. Ok....
- Niedoświadczeni, młodzi kelnerzy i starsi kelnerzy, którzy PRZY GOŚCIACH na nich krzyczeli za złe rozstawienie sztućców.
- Kucharze latający wte i wewte z minami, jakby mieli zamordować albo kelnerów albo samych gości. Również krzyczący.
- Kelner, który na początku zdawał się być miły, na koniec, gdy mój narzeczony poprosił o możliwość zapłacenia kartą- wpisał sumę i ...rzucił kartę na stół...

300 złotych na kolacje dla dwojga, ale wykwintnie nie było.

1  Dziękujemy, Dominika O
Zrecenzowano 28 lutego 2017

Najlepsza restauracja polska w mieście. Bardzo dobre jedzenie i dobra obsługa to główne atuty tego miejsca. Idealne miejsce na romantyczną kolację.

1  Dziękujemy, Patrycha75
Zrecenzowano 8 lutego 2017

Miejsce naprawdę warte odwiedzenia! Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, muzyka na żywo, lokal z dobrą duszą i dobrej lokalizacji - czego chcieć więcej? Nieduży minus za małe opóźnienia w uzupełnianiu wina, ale lokal był pełny (oraz z dużą ilością dopiero szkolonych kelnerów), więc nie wpływa to na ocenę końcową. Wrócę na pewno!

Dziękujemy, hoffmanowa
Zrecenzowano 2 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny tatar!!! Pyszne zupy i te desery...
Lokal jest przytulny, a panowie z obsługi rodem z minionej epoki w dobrym tego słowa znaczeniu. Całość ma niesamowity urok. Dawno nie spotkałam takich smaków!

Dziękujemy, Monika R

Restauracja U Kucharzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja U Kucharzy? Podziel się wrażeniami!