“KLASYCZNE”
Restauracja U Kucharzy — recenzja

Restauracja U Kucharzy
Nr 151 wśród 2 665 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 28 lutego 2017

Najlepsza restauracja polska w mieście. Bardzo dobre jedzenie i dobra obsługa to główne atuty tego miejsca. Idealne miejsce na romantyczną kolację.

1  Dziękujemy, Patrycha75
Napisz recenzję
Restauracja U Kucharzy — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 8 lutego 2017

Miejsce naprawdę warte odwiedzenia! Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, muzyka na żywo, lokal z dobrą duszą i dobrej lokalizacji - czego chcieć więcej? Nieduży minus za małe opóźnienia w uzupełnianiu wina, ale lokal był pełny (oraz z dużą ilością dopiero szkolonych kelnerów), więc nie wpływa to na ocenę końcową. Wrócę na pewno!

Dziękujemy, hoffmanowa
Zrecenzowano 2 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny tatar!!! Pyszne zupy i te desery...
Lokal jest przytulny, a panowie z obsługi rodem z minionej epoki w dobrym tego słowa znaczeniu. Całość ma niesamowity urok. Dawno nie spotkałam takich smaków!

Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano 26 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal ma renomę polskiej kuchni ubranej w przaśną szlacheckość z PRLowskimi nalotami i odrobiną performancu. I taki był tego wieczoru. Poprawne przystawki z wyróżniającym się tatarem wołowym (okręt flagowy). Dobre zupy, szczególnie esencjonalny rosół z perliczki. Smaczny sandacz niesiony bardzo dobrym sosem. Warto się wybrać i zweryfikować krążące po mieście opowieści. Ja nie dałem się ponieść, choć bardzo chciałem.

Dziękujemy, Miroslaw M
Zrecenzowano 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Tatar pycha, rosół taki sobie (dla mnie trochę kwaśny), kaczka wyborna, eskalopki rownież smaczne. Duży minus za herbatę - zamówiłam owocową za 12 zł, podano mi w czajniczku najzwyklejszą i najtańszą na rynku Sagę

Dziękujemy, Agnieszka M

Restauracja U Kucharzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja U Kucharzy? Podziel się wrażeniami!