“Pysznie”
Restauracja U Kucharzy — recenzja

Restauracja U Kucharzy
Nr 151 wśród 2 665 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny tatar!!! Pyszne zupy i te desery...
Lokal jest przytulny, a panowie z obsługi rodem z minionej epoki w dobrym tego słowa znaczeniu. Całość ma niesamowity urok. Dawno nie spotkałam takich smaków!

Dziękujemy, Monika R
Napisz recenzję
Restauracja U Kucharzy — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 26 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal ma renomę polskiej kuchni ubranej w przaśną szlacheckość z PRLowskimi nalotami i odrobiną performancu. I taki był tego wieczoru. Poprawne przystawki z wyróżniającym się tatarem wołowym (okręt flagowy). Dobre zupy, szczególnie esencjonalny rosół z perliczki. Smaczny sandacz niesiony bardzo dobrym sosem. Warto się wybrać i zweryfikować krążące po mieście opowieści. Ja nie dałem się ponieść, choć bardzo chciałem.

Dziękujemy, Miroslaw M
Zrecenzowano 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Tatar pycha, rosół taki sobie (dla mnie trochę kwaśny), kaczka wyborna, eskalopki rownież smaczne. Duży minus za herbatę - zamówiłam owocową za 12 zł, podano mi w czajniczku najzwyklejszą i najtańszą na rynku Sagę

Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 21 grudnia 2016

Byłem tu na spotkaniu firmowym w dość dużej grupie. Przystawki pycha np. Pasztet i nawet chlebek. Kaczka czy karp super. Obsługa kelnerska trochę specyficzna i powolna ale miła. W końcówce restauracji przy toaletach można było zapalić ay nie marznàć i tu miłe zaskoczenie bowiem do mojego cygara podano mi profesjonalnà popielnicę.
Polecam

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 21 grudnia 2016

jestem bardzo zawiedziony wizytą w restauracji. Bardzo proste zamówienie a czekaliśmy ze znajomymi przez 3 godziny i nie zostało zrealizowane w całości. Straciliśmy cierpliwość i anulowaliśmy resztę zamówienia. W restauracji byliśmy w środku tygodnia, a obsługa i tak nie dawała sobie rady z realizacją zamówień. Co więcej zabrakło im około 21 produktów i nie mogli zrealizować zamówienia na napoje i alkohol.

1  Dziękujemy, Michal1980Warszawa

Restauracja U Kucharzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja U Kucharzy? Podziel się wrażeniami!