“Pysznie ale powoli”
Restauracja U Kucharzy — recenzja

Restauracja U Kucharzy
Nr 123 wśród 2 610 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
26 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Pysznie ale powoli”
Zrecenzowano: 21 grudnia 2016

Byłem tu na spotkaniu firmowym w dość dużej grupie. Przystawki pycha np. Pasztet i nawet chlebek. Kaczka czy karp super. Obsługa kelnerska trochę specyficzna i powolna ale miła. W końcówce restauracji przy toaletach można było zapalić ay nie marznàć i tu miłe zaskoczenie bowiem do mojego cygara podano mi profesjonalnà popielnicę.
Polecam

Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 35
15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 17
“baaaaardzo długi okres oczekiwania na obsługę”
Zrecenzowano: 21 grudnia 2016

jestem bardzo zawiedziony wizytą w restauracji. Bardzo proste zamówienie a czekaliśmy ze znajomymi przez 3 godziny i nie zostało zrealizowane w całości. Straciliśmy cierpliwość i anulowaliśmy resztę zamówienia. W restauracji byliśmy w środku tygodnia, a obsługa i tak nie dawała sobie rady z realizacją zamówień. Co więcej zabrakło im około 21 produktów i nie mogli zrealizować zamówienia na napoje i alkohol.

1 Dziękujemy, Michal1980Warszawa
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 9
9 recenzje(-i) restauracji
“Z przykrością stwierdzam... ”
Zrecenzowano: 19 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

... że coraz bardziej liczy się ilość niż jakość.
Restauracje U Kucharzy odwiedziłem wielokrotnie, także za "dawnych czasów" w kuchni hotelu Europejskiego kiedy to wyznaczyła poziom jakości dla innych warszawskich restauracji. Niestety zmiana miejsca chyba nie posłużyła a może to inne powody?
Oczywiście wciąż tatar jeden z najlepszych jakie jadłem, może trochę za mało doprawiony ale z tym mozna sobie poradzić. Inne przystawki też niczego sobie, może poza sandaczem w galarecie (niestety) pływającej. Natomiast przypalona zupa grzybowa, ktorej odechciewa się po dwóch łóżkach oraz zupa rybna, której esencjonalnosc zabija się ogromną ilością kaparów i zalewą z tychże sprawiają że tracimy nadzieję, że dania główne okażą się znakomite jak za "dawnych czasów". Niestety nie zostajemy miło zaskoczeni... szynka cielęca jeszcze by się obroniła gdyby nie bardzo przesolony sos w którym pływa, kaczka podana z grzybami, które nie zostały właściwie umyte i piasek chrzęści miedzy zębami. Jedynie pieczeń z dzika ratuje sytuację.
Dodając do tego bardzo niską jakość obslugi, a właściwie jej brak (zaciąg z Ukrainy czy Białorusi nie pomaga), managera, który ma chyba za dużo na głowie, oraz przyspiewki kibicowskie na sali (wszak święta idą) uzyskujemy przyznaną ocenę. NIESTETY

Data wizyty: grudniu 2016
17 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Wykwintnie”
Zrecenzowano: 8 grudnia 2016

Restauracja jest bardzo elegancka. Na stołach białe obrusy, kelnerzy i kucharze ubrani w białe koszule. Dobrze nadaje się na ważne spotkanie biznesowe, randkę, przywitanie gości zagranicznych, czy wykwintny wieczór z przyjaciółmi. Jedzenie obłędne. Porcje nie są tanie (ok 75 zł. główne danie), ale warte swojej ceny. Można posłuchać gry na pianinie i dyskretnie porozmawiać, bo stoliki nie są ciasno ustawione, więc klienci nie słyszą rozmów przy innych stolikach. Obsługa lubi żartować i jest bardzo śmiała w tych żartach, co dla stanowi kolejny plus. Atmosfera i jakość serwisu doskonała. Stolik warto zarezerwować.

Dziękujemy, DomiSosna
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
3 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
“Najlepsza w Warszawie”
Zrecenzowano: 3 grudnia 2016

Absolutnie najlepsze miejsce w Warszawie. Produkty najwyższej jakości, sposób podania bezkonkurencyjny! Obsługa jak z "Zaklętych Rewirów". Aż chce się wracać. Czasem tylko lekki chaos w serwisie spowodowany nadmiarem gości. Ale z drugiej strony to nie jest fast food. Nie potrafię polecić niczego z karty bo wszystko jest doskonałe. Ale tatar nie ma sobie równych!

Dziękujemy, Piotr_turysta

Restauracja U Kucharzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja U Kucharzy? Podziel się wrażeniami!