Sobota na Pradze

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
astolfina
Warszawa, Polska
Sentymentalna podroz w czasie z moja rodzina z Kanady!

Zrecenzowano: 27 czerwca 2019
Elizabeth G

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wychowałam się na Pradze, ale w okolicach Placu Leńskiego (teraz Hallera). W czasach mojego dzieciństwa w okolice starej Pragi strach było się wybrać, chociaż czasami się zdarzało. Z ciekawością pojechałam teraz, z mężem, córką i przyjaciółmi. Było super ciekawie, a co za tym idzie trochę za krótko. Bardzo dziękuję panu Rafałowi za wzruszające i zabawne chwile.

1  Dziękujemy, astolfina
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Chcielibysmy bardzo podziekowac za super spedzony czas na swietnie zorganizowanej wycieczce! Nasz przewodnik Szymon spisał sie na medal ! Swietny angielski i naprawde duzo wiedzy z czasu PRL ale nie tylko jako ze historycznie rowniez super!! Umiejetnosc jazdy fiatem 125p w obecnych czasach chylimy czola!
Amazing trip with Simon who could answer any questions my Canadian family were asking about hahah! Very well organized lots of fun and time worth spent. Simon keep doing like you do now and all the best we wish you many travellers and trips to run!

1  Dziękujemy, Elizabeth G
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Organizacja na bardzo wysokim poziomie. Opieka przewodnika p. Tomasza niezapomniana, ciekawie opowiadał o zakątkach dawnej Warszawy. Polecam w 100 %

3  Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Po początkowych perturbacjach wszystko zakończyło się bardzo dobrze !!
Przewodniczka Pani Alexandra bardzo ładnie opowiedziała nam historie Warszawy
Polecam wszystkim współpracę z ta firma

2  Dziękujemy, FellowTraveler103719
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pan Tomek zabrał nas w podróż do przedwojennej Warszawy. Otrzymaliśmy bardzo dużą dawkę wiedzy, anegdot i ciekawostek.
Rekomendujemy wybierać opcje 4h, bo niestety 2,5h bardzo szybko mija w tak dobrym towarzystwie :)

Serdecznie polecamy!

1  Dziękujemy, 897piotrk