“Pyszne jedzenie. ”
Cud Miód — recenzja

Cud Miód
Nr 222 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Wybraliśmy się na późny obiadek ze znajomymi z lekkim starterem przed imprezą jedzenie pyszne, ja jadłem burgera klasycznego - rewelacyjny. Chłopaki jedli steka i również zachwalali. Tatar kozak! Polecam

Dziękujemy, 472bartoszg

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce 3 razy i żadnego nie żałuję.Jedzenie jest smaczne, obsługa bardzo miła i wyrozumiała.Będziemy wracać

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne, estetycznie podane jedzenie, przepełnione bogactwem smaków, których łączenie zapewnia niesamowite doznania.

Dziękujemy, pawe_k210
Zrecenzowano 18 maja 2019

Była to moja 2 wizyta w tej restauracji.Poprzednim razem wiązała się ona też z wyjściem do teatru Roma.Bardzo uprzejmy kelner, do którego nie możemy mieć zastrzeżeń,było nas 10 osób,tak, że była to grupa i robiliśmy rezerwacje wcześniej.Co do jedzenia to ja nie zmieniłem i wybrałem jak poprzednio owoce morza MEGA DOBRE-jedynie bez butelki wódki:) prowadziłem.
Opinia jest moją i nie wypowiadam się za znajomych,dla których np. żeberka były za suche i trochę za słodkie.

Dziękujemy, koliberos
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W głowie się nie mieści. Nie przypuszczałem że wizyta w Cud Miód może tak Bardzo zepsuć mi dzień...

Na początku nadmienię że wraz z bratem mieliśmy okazję chodzić do Waszej restauracji niemal od początku jej istnienia, będąc usatysfakcjonowani zarówno warstwa estetyczna, poziomem dan oraz przede wszystkim młodą przebojową obsługa :)

I o ile wystrój się nie zmienił, poziom jedzenia obniżył się w sposób akceptowalny (choć moglibyście już zmienić tę kartę i dać Gościom trochę radości)...

...
to poziom obsługi niemal zwalil mnie dziś z nóg. Po wizycie pozostał tylko gorzki niesmak i refleksja na temat kondycji warszawskiej gastronomii.
nadmienię tylko jeszcze iż nie jestem aferzysta i jest to pierwsza opinia jaka w ogóle piszę. Sam pracowałem jako kelner i znam specyfikę tego zawodu. Zawsze unikalem Robienia komuś pod górę i uzewnetrzniania się z rzeczy które mi się nie podobały.

Niestety dzisiejsza wizyta tak mną wstrząsnęła że nie mogę przejść obok tego obojętnie.

Po 20 minutach oczekiwania na karty dań osobiście się po nie pofatygowalem. Blond kelnerka poczestowala mnie pierwsza ze swoich kwaśnych min i łaskawie dała mi karty.
Nadmienię tylko iż ruch w restauracji był umiarkowany.
kolejne 20 minut. Znów musiałem iść do baru i poprosic o możliwość złożenia zamówienia.
kolejny policzek. "mogę przyjąć zamówienie, ale podam je od razu z rachunkiem"
emm.. Dobra. Okej...

Czekamy. Zamówiliśmy dwie zupy i pierogi do podziału.
Otrzymaliśmy napoje. Próżno było się wsłuchiwać w oczekiwaniu na jakikolwiek zwrot grzecznosciowy że strony kelnerki. Nie padło ani “proszę"," dziękuję"," smacznego", "na zdrowie..." nic.
koszmar na jawie.
Oczekiwanie na jedzenie również pozostawało wiele do życzenia, sytuację uratowały minimalnie pierogi ruskie, jedyne światełko w tunelu tej smutnej wizyty.

Rachunek (oczywiście przyniesiony razem z napojami) opiewal na kwote 97 złotych. Zawsze mam w zwyczaju zostawiać napiwki, jednak byliśmy tak porażeni że zostawiliśmy tylko 100 złotych, podziekowalismy.

Minute później obrażona kelnerka przyniosła nam 3 złote i ze złośliwym uśmiechem oddaliła się bez pożegnania.

Tak trzymać! Dziękujemy za rollercaster emocji! Miłego dnia :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Paczaq

Cud Miód — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cud Miód? Podziel się wrażeniami!