“Miłe zaskoczenie”
Bistro la Cocotte — recenzja

Bistro la Cocotte
Nr 647 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce przy samym Placu zbawiciela, czego szczęśliwie nie czuć, gdy usiądzie się w klimatycznym patio.
Jedzenie bardzo smaczne, ceny bardzo dobre, obsługa szybka i sprawna.
Na pewno odwiedzę!

Dziękujemy, rochk2017

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenia, zawsze świeże produkty, miła obsługa - jak zwykle i ulubiony stolik "na pieterku". Lubimy tam wracać.

Dziękujemy, FrequentFlier693437
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w Bistro la Cocotte dwukrotnie. Zarówno za pierwszym i drugim razem zamówiłam mule, które były tak samo pyszne. Zupa cebulowa bardzo dobra. Tatar z tuńczyka, podawany na grzance niestety nie zauroczył smakowo. Ślimaki smaczne, ale odbiegające od tych które jedliśmy we Francji. Spróbowaliśmy rownież kiełbasek jagnięcych- ciekawie podane i bardzo smaczne. Minusem był długi czas oczekiwania na dania.

Dziękujemy, 796katarzynag
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wejście przez bramę, w małym podwórzu kilka stolików z parasolem i mały budynek z napisem Bistro la Cocotte. Wchodzimy i: urokliwy mały lokal, bardzo miła obsługa, bardzo smaczne dania, a w szczególności te bazujące na „produktach” pochodzących z morza. Idealne miejsce na randkę. Lekki „rozgardiasz” wnosi klimat nadmorskiej małej restauracji we Francji, Włoszech czy Grecji, jednakże można by to trochę ogarnąć tak samo jak „odświeżyć” piwnicę gdzie znajduje się toaleta dla gości. Dzięki jakości serwowanych dań i urokowi lokalu warto zawitać nie raz nie dwa, a więcej razy. Polecam z czystym sumieniem. Jak powrócę do Warszawy to z przyjemnością powrócę do tego lokalu

Dziękujemy, 681kacperh
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce w klimacie francuskiego bistro.
Świetna kuchnia z często zmieniającą się kartą.
W sezonie letnim restauracja posiada magiczny ogródek w, którym można poczuć się jak w Paryżu.
Polecam zarówno na romantyczny wieczór we dwoje jak i na lunch w ciągu dnia.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, radekrocinski

Bistro la Cocotte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro la Cocotte? Podziel się wrażeniami!