“Polecam😁”
Ave! Pizza — recenzja

Ave! Pizza
Nr 259 wśród 3 502 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna pizza, ciasto mogą cienkie, składniki pierwsza klasa, super obsługa, lokal czysty, fajny klimat...gorąco polecam

Dziękujemy, Aniagdynia79

Zrecenzowano 22 marca 2019

Bardzo dobre włoskie pizze i calzone. Od kilku lat trzymają równy poziom. Jedna z najlepszych pizzerii w Warszawie jakie znamy.

Dziękujemy, radcaminister
Zrecenzowano 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przez przypadek, po wizycie w Centrum Kopernika. Doskonała pizza i canelloni. Kawa i deser też były super. Polecam!

Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano 20 lutego 2019

Pizzeria została nam polecona podczas podróży po Włoszech. Popijając winko, poznaliśmy kolegów człowieka, który kiedyś pracował w Ave! Pizza.
Za namową odwiedziliśmy po powrocie do kraju...
To jest jak teleportacja do Włoch :) Nie ma lepszej!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, micha_s756
Zrecenzowano 17 lutego 2019

Po przeczytanych wczesniejszych recenzjach spodziewalem sie pizzy mega gwiazdy nr 1 w Warszawie . Niestety bardzo slabo , ciasto nie za bardzo produkty na pizzy tez slabe . Moze zle trafilem , ale raczej nie wrocimy . Nie wiem skad te 5 gwiazdek . Pozdrawiam . Martin

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Marek C

Ave! Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ave! Pizza? Podziel się wrażeniami!