“Wrócę”
Bibenda — recenzja

Bibenda
Zarezerwuj stolik
Nr 194 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa, Bar
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Bibenda jest świętowaniem jedzenia i picia. Czeka na Was wybór autorskich dań, których możecie próbować z lokalnymi piwami, dobrym winem, koktajlami albo czymś mocniejszym. Bibenda gotuje uczciwie, tylko z najświeższych, sezonowych produktów. Podajemy potrawy pełne smaku, takie które sami lubimy gotować i jeść. Bibenda to dzielenie się jedzeniem i wspólnie spędzanym czasem. Odwiedzajcie nas. Nawet późno – gotujemy do północy.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Polubiłam za elegancki klimat miejsca :)
Przemiła obsługa, dobre jedzenie:)
Będę polecać i wracać jeśli będę w okolicy

Dziękujemy, Monika S

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość. To chyba najlepiej opisuje Bibendę. Bardzo smaczne jedzenie na bazie sezonowych produktów (jak ja to lubię!). Chyba nie ma sensu polecać konkretnych pozycji z menu, ponieważ jak już wczesniej wspomniałam zmienia się ono wraz z sezonem, ale ziemniaczki z masłem chorizowym były niezapomnianym doznaniem smakowym.
Samo miejsce jest przyjemne, obsługa uprzejma i pomocna. Bardzo chętnie tam wrócę.

Dziękujemy, karolinap487
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce modne, stoliki na dziedzińcu kamienicy. Drinki ok. Jedzenie- w menu wszystko brzmi bardzo wykwintnie, ale na talerzu i w smaku juz takie nie jest. Bez szału tak bym to ujęła.

Dziękujemy, wybrednabestia
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Coś zdecydowanie poszło nie tak... Jako całościowe wrażenie ta wizyta zasłużyła na 1* ale daje 2 bo napoje były w porządku i ogólnie smaki dań ok ale po kolei...
1. Poszliśmy zjeść śniadanie. Jak do śniadania, do jaj (!!) można nie serwować pieczywa!? Halo! to jest Polska, i koszyk dobrego jakościowo chleba powinien być czymś oczywistym!
2. Jaja sadzone to jedno jajo. Ok niech będzie jedno, ale perfekcyjne. Tu Jajo sadzone było spalone na brzegach i żółtko tak ścięte że można było z niego wiórki sypać... Żenada. Dawno już nie podano mi tak marnej wersji jajka. Już nawet w podrzednych knajpach standardem jest płynne żółtko. Ba! Wystarczy obejrzec jakiś program kulinarny i już nawet 9 latkowoe wiedzą jak serwuje się jajka. W Bibendzie nie wiedzą. Plus za pyszna marmolade pomidorowa.
3. Drugie danie to taki placek z sosem a la aioli i papryczkami. Smak sosu bez zarzutu ale sam placek.... Tak przepalony i suchy że można bylo na nim polamac zęby... Skończyło się więc zlizaniem sosu z placka.
4. Przyszliśmy na śniadaniowa ucztę a wyszliśmy zdegustowani i w dodatku głodni. Porcje nie dość, że bardzo mizerne w smaku to jeszcze malutenkie... Nie to żeby ilość na talerzu była dla mnie waznym kryterium ale 1 jajko jako danie śniadaniowe?? Bez pieczywa
5. Obsluga miła.
Dziękuję więcej tam nie zagoszczę. Wam też odradzam.

Dziękujemy, paulinakl_kl
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Może trafiłam na groszy dzień? W każdym razie obsługa zblazowana, długo czekaliśmy na przyjęcie zamówienia, jeszcze dłużej na jego realizację, mimo że zamówiliśmy dwa małe dania i nie było dzikiego obłożenia knajpy. No i własnie: w tym jedną z dwóch sałatek z dań zimnych. Na małym talerzyku wjechał miks sałat z pokrojoną jedną rzodkiewką, niecałym szparagiem i serem. Cena to 21 zł, niby nie drogo, ale to jednak tylko zielsko. Może jestem ignorantką i ta sałata to jakaś wybitna? Rzodkiewka jakaś specjalna? Serio, nie wiem, ale danie niczego nie urwało i powinno być w kategorii przystawki. Plus za to, że kelner od razu podaje wodę do stolika. Ale serio, poza tym to bardzo przeciętne miejsce. Nie rozumiem zachwytów.

Dziękujemy, krwawamarchef

Bibenda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bibenda? Podziel się wrażeniami!