“Mango lassi i ryba w curry”
Chmielarnia multitap — recenzja

Chmielarnia multitap
Zamów online
Nr 220 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Nepalska
Zrecenzowano 5 września 2019

Kilka wizyt i za każdym razem te same pozycje - najlepsze dania jakie jadłem w tego typu restauracjach: Sałatka z orzechami nerkowca, indyjska zupa z baraniną, ryba z żółtym curry.

Bardzo niepozorne miejsce. Warto byłoby zwrócić uwagę na porządek (trochę kurzu), ale poza tym OK.

Polecam.

Dziękujemy, AndrewWojFil

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce, którego nie znajdziecie z ulicy (przejście przez Klub Wędkarski).
Kuchnia tajsko-nepalska - ma wiele do zaoferowania.
Polecam kurczaka grillowanego i do tego piwo mango lub malinowe.

Dziękujemy, BeataO77
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Zastanawiają mnie recenzje, bo albo to nie ten lokal, albo kucharz sie zmienil.
Jedzenie jałowe, niewłaściwie doprawione, mięso przesuszone. Poprosilam o jakąś przyprawę ostrą, bo jedzenie bylo bez smaku i moje pytanie wywołało poruszenie. Dostalam paprykę chilli w proszku,wyniesiona z kuchni, dobre i to ...ale czy tak powinno byc...
Piwo...coś nie tak, zero piany, tak jakby odgazowane :-(
Generalnie bardzo slabo.

Dziękujemy, Lidia K
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Do Chmielarni na Twardą 42 chodzi się na lane piwo. Jedzenie jest bardzo dobre jak na multitap, jednak to "piwne wynalazki" przyciągają tutaj większość bywalców. Ostatnio numerem jeden jest dla mnie "Dodo" - niezwykle skomponowane, mętne piwo o wyważonej goryczce, wspaniale pachnące świeżymi owocami tropikalnymi. W jego smaku dominuje mango. Obsługa w Chmielarni jest niezwykle sympatyczna i super sprawna. Polecam.

Dziękujemy, jacenko58
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce miłośnikom piwa. Zawsze znajdą tu coś nowego wartego spróbowania, a często i powtórzenia i zapamiętania. Do tego naprawdę smaczne jedzenie. Biryani z kurczakiem jest rewelacyjne. Polecam to danie. Kaczka z bazylią tajską też jest niezła. Czegóż potrzeba więcej:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 883beatab

Chmielarnia multitap — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chmielarnia multitap? Podziel się wrażeniami!