“Dobrze wydane pieniądze”
Wasabi Sushi — recenzja

Wasabi Sushi
Nr 482 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Japońska

Lubię próbować sushi w różnych miejsach. W wasabi sushi było na prawdę smacznie. Duży plus za obaluge. Wrócę spróbować innych rolek bo tamtym razem już więcej nie mogłem zmieścić

Dziękujemy, Bielikooooo

Zrecenzowano 21 marca 2018

Obsługa bardzo słaba. Choć umiem dobrze angielski (w przeciwieństwie do kelnerki) przeszkadzał mi fakt, że Pani nie znała polskiego. Ponadto kelnerka rozkojarzona, bardzo dawała o sobie znać częstymi wizytami. Butelkę wina, którą zamówiliśmy chciała zostawić nierozpieczętowaną na stole (nie noszę korkociąga w kieszeni). Za 80zł/butelka oczekuję się, większej znajomości ze strony personelu nie tylko obsługi, ale też świadomości tego co się podaje (Pani nie była pewna czy wino które podaje jest śliwkowe).
Jedzenie dobre, ale bez szału. Ryż mocno sklejony. Krewetki w tempurze dobre (nie spalone).
Wnętrze lokalu przyjemne. Szczególnie część odosobniona, przesłonięta parawanem, na podwyższeniu z ławą dookoła stołu.
Dziwnie się poczuliśmy, kiedy przyszedł Pan z serwisu i nad płachtą nad naszymi głowami pryskał w sufit na wysięgniku zapewniając, że nie ma się czego obawiać.
Nie jest to restauracja wybijająca się czymś ponad inne tego typu. Bazuje jedynie na lokalizacji, nie na produkcie. Nie poleciłabym i raczej znowu nie wstąpię.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, akara2018
Zrecenzowano 11 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Sushi przyzwoite, smaczne i świeże - więcej nic nie potrzeba - mogłoby być ewentualnie ciut większe, obsługa mila ale praca nad językiem się kłania - czasami ciężko zrozumieć ...

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 916krzysiekc
Zrecenzowano 19 listopada 2017

Nic czym można by pozytywnie wyróżnić ten lokal na tle pozostałych tego typu restauracji. Po prostu Sushi. Popracowałbym nad zaangażowaniem personelu w obsługę klienta - podanie karty i przyjęcia zamówienia - to niestety trochę za mało w dzisiejszych czasach.

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, ach c
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedno z najlepszych sushi jakie jadłam. Wyjątkowa lokalizacja, co jest dodatkowym plusem restauracji. Bardzo ładny wystrój i przystępna cena. Polecam serdecznie.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, PaulHoi

Wasabi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wasabi Sushi? Podziel się wrażeniami!