“Ok”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
Tatamka Hostel
Miejsce nr 31 wśród 309 kwater specjalnych w Warszawie
Zrecenzowano 17 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

W ramach, że miałam spotkanie postanowiłam tu przenocować. Pani recepcjonistka przyprowadziła mnie do pokoju czteroosobowego. Na podłodze majtki (męskie) i butelki piwa. Cofnęłam się. Poprosiłam o zmianę pokoju. Na moje szczęście bez problemu przydzielono mi inny pokój (już jednoosobowy) z dużym pokojem i łóżkiem. Niestety pościel była stara, lekko brudna. Okna były nieszczelne i przez to nie mogłam w spokoju się wyspać. Łazienkę miałam razem z innymi osobami. Na podłodze włosy, grzyb przy prysznicu i brak papieru. Jeżeli chodzi o kuchnię to do niej nic nie mam. Czysto i przyjemnie.
Bardzo nie spodobała mi się klatka. Nie wyremontowana ze starymi schodami i ścianami.
Podsumowując, hostel tani. Nie oczekujmy luksusów wielkich za takie pieniądze. Dobra lokalizacja i sprawne, działające wi-fi.
Dla nie wymagających osób polecam.

Data pobytu: kwietniu 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, BalcerakK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jadwiga B, Manager, Tatamka HostelOdpowiedź udzielona 21 kwietnia 2017

Szanowna Pani,
dziękujemy za napisanie recenzji dla hostelu Tatamka.
Przepraszamy za niedogodności, z jakimi się Pani zetknęła. Tym niemniej wydaje nam się, że nie wszystkie Pani zarzuty są w pełni uzasadnione. Na przykład rezerwacja miejsca w pokoju wieloosobowym łączy się ze zgodą na przebywanie w pokoju, w którym będą mieszkały również inne osoby - i o ile są one zobowiązane do przestrzegania regulaminu, o tyle nie mamy wpływu na ich zachowanie w pokojach. Pościel w całym hostelu była niedawno wymieniana i codziennie świeża dostawa jest przywożona z pralni.
Jeśli natomiast chodzi o łazienki wspólne, to są one sprzątane przez nasz personel (podobnie jak inne części wspólne: kuchnia, common room, korytarze etc.) co najmniej dwa razy w ciągu dnia, natomiast później to od naszych gości zależy, czy te przestrzenie będą utrzymane w dobrym stanie.

Napisz recenzję
Tatamka Hostel — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 5 marca 2017

hostel w świetnej lokalizacji. Niestety zaniedbamy i przypomina miejsca zakwaterowań sprzed lat...trzyosobowe pokoje dużo lepsze od sześcioosobowych. Obsługa sprawna i pomocna. Śniadanie w porządku można coś wybrać:)

• Data pobytu: marcu 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, AHAU13
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jadwiga B, Manager, Tatamka HostelOdpowiedź udzielona 20 marca 2017

Szanowny Panie/Pani,
dziękujemy za pozostawienie komentarza na temat pobytu w hostelu Tatamka i docenienie naszych śniadań, lokalizacji oraz personelu. W ciągu ostatnich dwóch lat niemal wszystkie pokoje i przestrzenie wspólne zostały wyremontowane, obecnie znajdujemy się na końcowym etapie zmian. Mamy nadzieję, że podczas ponownej wizyty (do której zachęcamy), dostrzegą Państwo zmiany na lepsze :)

Zrecenzowano 25 grudnia 2016

Dobry tani hostel, z dobrym stosunkiem jakości do ceny. Pościel jest czysta, pokój sześcioosobowy, więc niezbyt tłoczno. Łazienka czyste i całkiem nowoczesna (chyba świeżo po remoncie). Śniadanie super, jak za taką cenę - płatki, mleko, jogurt, coś do chleba i sałatki - nic więcej nie jest potrzebne. Pokój wspólny ok. Oferowana gratisowa kawa i herbata są dość podłej jakości. Oczywiście jak to w hostelu nie unikniesz spotkań z innymi ludźmi (o to chyba chodzi w tej metodzie zakwaterowania). Plus za możliwość wypożyczenia ręcznika w recepcji. Duży plus za możliwość otrzymania zatyczek do uszu - sprzęt niezbędny.

• Data pobytu: kwietniu 2016, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Bartek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jadwiga B, Manager, Tatamka HostelOdpowiedź udzielona 27 grudnia 2016

Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za pozostawienie komentarza na temat hostelu Tatamka.
Bardzo się cieszymy, że pobyt w Warszawie uznaje Pan za udany i dziękujemy za rady, jak poprawić standard obsługi w naszym hostelu - na pewno zostaną one wzięte pod uwagę.
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 2 października 2016

Mieszkaliśmy w 3 osobowym pokoju z łazienką. Okna były nieszczelne, podłoga brudna (chusteczka po jej przetarciu była czarna), łazienka też do najczystszych nie należała. Kilkukrotnie spotkaliśmy mieszkające w pokoju rybiki. Dwukrotnie trzeba było prosić o wysprzątanie pokoju, żeby doczekać się jakiejś reakcji. Podłoga nie została umyta i tak.
Do tego jedna ze ścian była cała czymś (?) oblana.

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Grażynka B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jadwiga B, Kierownik, Tatamka HostelOdpowiedź udzielona 7 października 2016

Szanowna Pani,
dziękujemy za pozostawienie opinii na temat naszego hostelu.
Bardzo nam przykro, że Pani wrażenia z pobytu są tak negatywne. Staramy się o utrzymanie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie, dotyczy to również czystości i przepraszamy za niedogodności, które Państwa dotknęły.
Personel hostelu został już poinformowany o zastrzeżeniach, które zostały zgłoszone, a częstotliwość kontroli czystości - zwiększona. W najbliższym czasie planujemy również uszczelnienie okien we wszystkich pokojach.
Mamy nadzieję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy i zapraszamy ponownie do hostelu Tatamka, aby mogli się Państwo przekonać naocznie, jak funkcjonują wprowadzone ulepszenia.
Jadwiga

Zrecenzowano 1 października 2016

Trochę szkoda mi chwalić bo teraz będzie trudniej o rezerwację. Ale nalezy im się. Obsługa super, cierpliwa i wyrozumiała. Pokoje czyste. Łazienka ok. Lokalizacja bardzo dobra, wszędzie blisko. Z czystym sumieniem polecam ten hostel.

Data pobytu: czerwcu 2016
3  Dziękujemy, Marcus M

Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za tak miłe słowa.
Cieszymy się, że Pański pobyt w naszym hostelu był udany i zapraszamy ponownie :)
Jadwiga

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Warszawa)
Hotel Aramis
Patchwork Design Hostel
Nr 7 z 309 w lokalizacji Warszawa
Liczba recenzji: 209
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Tatamka Hostel? Podziel się wrażeniami!

Tatamka Hostel — dodatkowe informacje

Adres: ul. Tamka 30, Warszawa 00-355, Polska (dawniej Hostel Tamka)
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Warszawa
Udogodnienia:
Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi)
Styl hotelu:
Miejsce nr 31 wśród 309 kwater specjalnych w Warszawie
Zakres cen: 47 zł–230 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Tatamka Hostel 2*
Liczba pokoi: 25
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hostel Tatamka położony na zielonym Powiślu od wielu lat dba o wygodę podróżników z całego świata. Goście obiektu to całe rodziny, zorganizowane grupy i niezależne osoby. Zespół Hostelu Tatamka zapewnia gościom niepowtarzalną atmosferę podczas pobytu. Recepcja działa 24/7. Hostel Tatamka to jeden z najbardziej komfortowych obiektów tego typu w Warszawie. Tym, co niewątpliwie wyróżnia go na tle innych hosteli, to wspaniała lokalizacja i prywatny ogród. Tatamka oferuje pokoje prywatne ekonomiczne oraz o podwyższonym standardzie, z prywatnymi lub wspólnymi łazienkami (pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe). W ofercie Hostelu znajdują się również miejsca w pokojach cztero-, sześcio- oraz ośmioosobowych. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Hotels.com i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Tatamka Hostel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?