H15 Boutique Hotel(Warszawa)
161 USD
126 USD
Uwaga, okazja! 13% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 13% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (144 USD).

97 USD
Uwaga, okazja! 12% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 12% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (110 USD).

Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 04/08
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
109 USD
93 USD
InterContinental
Uwaga, okazja! 15% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 15% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (109 USD).

Novotel Warszawa Airport(Warszawa)(Świetna cena!)
53 USD
Booking.com
Hotel Marriott(Warszawa)
96 USD
92 USD
Marriott Hotels
Uwaga, okazja! 12% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 12% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (104 USD).

42 USD
40 USD
Hotels.com
Uwaga, okazja! 15% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 15% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (47 USD).

77 USD
  • Restauracja
Ibis Budget Warszawa Reduta(Warszawa)(Świetna cena!)
24 USD
ibis Budget
Uwaga, okazja! 17% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 17% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (29 USD).

Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
439 USD
352 USD
Hilton
248 USD
215 USD
Uwaga, okazja! 32% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 32% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (314 USD).

Zrecenzowano 2 października 2016

Mieszkaliśmy w 3 osobowym pokoju z łazienką. Okna były nieszczelne, podłoga brudna (chusteczka po jej przetarciu była czarna), łazienka też do najczystszych nie należała. Kilkukrotnie spotkaliśmy mieszkające w pokoju rybiki. Dwukrotnie trzeba było prosić o wysprzątanie pokoju, żeby doczekać się jakiejś reakcji. Podłoga nie została umyta i tak.
Do tego jedna ze ścian była cała czymś (?) oblana.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Grażynka B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jadwiga B, Kierownik, Tatamka HostelOdpowiedź udzielona 7 października 2016

Szanowna Pani,
dziękujemy za pozostawienie opinii na temat naszego hostelu.
Bardzo nam przykro, że Pani wrażenia z pobytu są tak negatywne. Staramy się o utrzymanie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie, dotyczy to również czystości i przepraszamy za niedogodności, które Państwa dotknęły.
Personel hostelu został już poinformowany o zastrzeżeniach, które zostały zgłoszone, a częstotliwość kontroli czystości - zwiększona. W najbliższym czasie planujemy również uszczelnienie okien we wszystkich pokojach.
Mamy nadzieję, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy i zapraszamy ponownie do hostelu Tatamka, aby mogli się Państwo przekonać naocznie, jak funkcjonują wprowadzone ulepszenia.

Zrecenzowano 1 października 2016

Trochę szkoda mi chwalić bo teraz będzie trudniej o rezerwację. Ale nalezy im się. Obsługa super, cierpliwa i wyrozumiała. Pokoje czyste. Łazienka ok. Lokalizacja bardzo dobra, wszędzie blisko. Z czystym sumieniem polecam ten hostel.

Data pobytu: czerwiec 2016
3  Dziękujemy, Marcus M

Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za tak miłe słowa.
Cieszymy się, że Pański pobyt w naszym hostelu był udany i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 20 sierpnia 2016

Przede wszystkim bardzo miła obsługa ;-) - dobrze urządzona kuchnia (świetny pomysł to samoprzylepne karteczki na produkty żywnościowe gości) - do użytku bez ograniczeń jest herbata, kawa sypana, rozpuszczalna a nawet kakao - chociaż duża ilość sprzętów kuchennych sprawia wrażenie bałaganu - zaskoczył mnie sympatyczny ogródek na zapleczu obiektu - można nawet zrobić grilla - pokoje bardzo przyjemne - brakuje półek nad górnymi łózkami - nie ma gdzie położyć np telefonu - może przydał by się się też jakiś stojak na rowery....

Data pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Jan Z

Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za tak miłą ocenę naszego hostelu, docenienie obsługi oraz wyposażenia.
Dziękujemy również za wskazówki, w jakie udogodnienia możemy wprowadzić, aby pobyt w naszym hostelu był jeszcze przyjemniejszy i wygodniejszy.
Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pan ponownie :)

Zrecenzowano 22 maja 2016

Hostel rewelacyjny! Pokoje skromne, ale czyste urządzone bardzo funkcjonalnie. Ładna, czysta łazienka. Fantastyczne położenie -około 15 minut na Stare Miasto. Obsługa przesympatyczna!!!! Warto zamówić śniadanie ( koszt 7 zł) , jedzenie przepyszne i niezwykle urozmaicone. Wrócę tam na pewno!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Na piętrze.
  • Data pobytu: maj 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kasia T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna Z, Kierownik, Tatamka HostelOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2016

Dziękujemy za opinię! :)

Zrecenzowano 3 maja 2016

Pokój jak pokój. Czteroosobowy z piętrowymi łóżkami. Jedno było ok, a drugie było trochę przerażająco wygięte, ale nowe belki włożyli, więc było stabilnie. Pokój czysty, bez zastrzeżeń. Kuchnia czysta, łazienka czysta (choć brak mydła w jednym z dozowników, a drugi z lekka rozwalony). Obsługa bardzo miła.

• Data pobytu: maj 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, agas1993

Dziękujemy za opinię i wszelkie uwagi - są one dla nas kluczowe w kwestii ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. Podczas pani pobytu trwała wymiana wyposażenia niektórych pokoi, między innymi łóżek, na tę chwile we wszystkich pokojach są one już wymienione na nowe. Nasz serwis sprzątający pracuje w określonych godzinach w ciągu dnia, dbając o łazienki i ich wyposażenie, w razie jakichkolwiek niedociągnięć recepcja służy pomocą całodobowo.