“Smacznie i domowo”
PRZYSTANEK KOŁO — recenzja

PRZYSTANEK KOŁO
Nr 636 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Grill/rożen, Polska, Zupy
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Bardzo dobry żurek oraz flaczki, smaczna wątróbka oraz schabowy z mizeria. bardzo miła obsługa. Piwo z beczki Kozel. Przyjemny ogródek na zewnątrz.

Dziękujemy, Lukasz77

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne tradycyjne jedzenie. Miła, kompetentna obsługa. Ceny przystępne. Miło spędzony czas na kolacji. Polecam :)

Dziękujemy, 302micha_s
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Byłem pierwszy raz i jedzenie bardzo dobre w przestępnej cenie .Obsługa miła i sympatyczna .Polecam z czystym sumieniem wszystkim .

Dziękujemy, wasyl21
Zrecenzowano 25 lutego 2019

Przystanek Koło odwiedziliśmy już z rodziną wielokrotnie, zawsze wychodząc w dobrym nastroju, dobrze najedzeni i z poczuciem, że spędziliśmy czas w miejscu gdzie goście są mile widziani. Restauracja cieszy się nie tylko naszym uznaniem. Inni też chętnie wracają, więc o stolik, szczególnie w weekendy nie jest łatwo. Często byliśmy świadkami różnych imprez okolicznościowych organizowanych dla rodzin lub grupy znajomych. My w maju też zarezerwowaliśmy miejsce na przyjęcie urodzinowe bliskiej osoby.
Obsługa zawsze miła, kompetentna i nie narzucająca się. Bardzo komunikatywny i profesjonalny menedżer.
No i, co najważniejsze w restauracji, jedzenie - nigdy nas nie zawiodło. Jedliśmy już wiele różnych dań, zawsze ze smakiem. Bardzo dobry jest rosół, doskonały żurek, dobre pierogi (wszystkie, choć ja najbardziej lubię z mięsem). A z dań głównych mogę polecić zraz wołowy, polędwiczki w sosie grzybowym, golonkę, pierś kaczki. Nie wypowiem się o deserach, bo nigdy nie starczyło nam na nie miejsca...
Zatem, Przystanek Koło, to nasze kulinarne miejsce na Woli.
Beata

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Beata P
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Organizowaliśmy przyjęcie rodzinne,jedzenie bardzo smaczne duże porcję,oraz obsługa bardzo miła. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 89 101

PRZYSTANEK KOŁO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w PRZYSTANEK KOŁO? Podziel się wrażeniami!